تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کم‌لطفی مسؤولان سیمرغ به قهرمان ملی/خستگی در تن «شایان» ماند!

شایان حمزه کشتی‌گیر خوش آتیه سیمرغی قهرمان رقابت‌های عمومی کشتی آزاد بزرگسالان کشور شد و در بی‌خبری مسؤولان بدون برگزاری مراسم استقبال برگشت.

به گزارش سیمرغ ما، قابت‌های مرحله اول انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشتی آزاد (رقابت‌های عمومی اوپن کشتی آزاد بزرگسالان کشور) با شرکت ۳۲۱ کشتی‌گیر در قالب ۳۳ تیم از ۳۲ استان در هشت دور و با انجام ۳۹۳ کشتی، روزهای ۱۱ و ۱۲ دی‌ماه در محل خانه کشتی شماره دو تهران مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

 

در این رقابت‌ها شایان حمزه کشتی‌گیر خوش آتیه سیمرغی موفق شد با اقتدار در وزن ۶۵ کیلوگرم قهرمان این رقابت‌ها شود.

 

حمزه در این مسابقات با حریفانی از خوزستان، تهران، مازندران و دیدار پایانی خود هم موفق شد با ضربه‌فنی کردن پیمان بیابانی دارنده عنوان قهرمان جوانان جهان بر سکوی اول بایستد.

 

شایان حمزه قهرمان شد اما مسؤولان شهرستانی زحمت نصب کوچک‌ترین بنری برای قدردانی و تجلیلی هرچند کوچک از این ورزشکار سیمرغی به خود ندادند.

 

نصب چند بنر در سطح شهر هزینه چندانی ندارد و می‌تواند به‌عنوان قدردانی بخشی از زحمات قهرمانان و پهلوانان شهر ما صورت گیرد.

 

اگر این قهرمانان برای شهر و دیاری دیگر بودند قطعاً به نحوی دیگر این عنوان ملی را اطلاع‌رسانی می‌کردند.

 

البته نگارش این مطلب نفی عملکرد مسؤولان شهرستانی در حوزه ورزش و اقداماتی که انجام دادند نیست، اقداماتی که هرچند در حد و اندازه قهرمانان شهرستان نیست اما نویدبخش آینده‌ای روشن است.

 

نماینده شایسته سیمرغ در سکوت بدون برگزاری مراسم استقبالی برگشت.

 

خستگی در تن شایان ماند اما حالش خوب است با امید به آینده روبه‌ پیشرفتی که دارد.

ارسال دیدگاه