تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اغتشاشات اخیر فی‌البداهه شکل نگرفته است

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: اغتشاشات اخیر به‌صورت فی‌البداهه شکل نگرفته و دشمنان با برنامه‌ریزی این اغتشاشات را شکل دادند.

به گزارش سیمرغ ما، روح‌الله صادقی در جلسه معارفه معاون فرماندار سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: دو نکته بسیار مهم در بعد زبانی و فیزیکی وصیت‌نامه شهدا نهفته است، شهدا رفتند و ما ماندیم و بایستی دست در دست هم داده و راه این شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه جاری کنیم.

 

وی ادامه داد: همه ما مسؤولیتی را قبول کردیم که به‌عنوان امانت است و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم و برای خدمت صادقانه به مردم و نظام باید در همه امور خداوند را ناظر بر اعمال فردی و اجتماعی خود ببینیم.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بابیان اینکه شهدای بزرگوار ما درراه خدا جهاد کردند و ما هم با پذیرفتن مسئولیت باید کار جهادی انجام دهیم، تصریح کرد: امروز دشمن برنامه‌هایی علیه نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف دارد.

 

وی افزود: دشمن ترور ناجوانمردانه علیه نخبگان ما، جنگ تحمیلی علیه کشور به راه انداخت که با هدایت امام راحل، مقام معظم رهبری و لطف خداوند این توطئه‌ها خنثی شد.

 

صادقی با اشاره به اینکه چهلمین نکوداشت انقلاب اسلامی را در پیش داریم و باید قدر این نظام را بدانیم، اظهار کرد: امروز بعد از ۴۰ سال همچنان به‌عنوان یک کشور مقتدر در منطقه حضور داریم.

 

وی ادامه داد: علت عصبانیت و ترس آمریکا و هم‌پیمانانش در منطقه به خاطر حضور مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی است، امروز ایران اسلامی به دنبال معرفی یک الگوی جدید اسلامی در جهان است.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بابیان اینکه همه باید اعتمادسازی را در جامعه فراهم و روح امید و نشاط را در کالبد جامعه بدمیم، تصریح کرد: در این صورت می‌توانیم مشارکت همه مردم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی داشته باشیم.

 

وی افزود: زمانی می‌توانیم این مشارکت را تثبیت‌شده نگه‌داریم که روحیه اعتماد بین مردم و مسؤولین را حفظ کنیم.

 

صادقی با اشاره به اینکه همه به‌عنوان مسؤول و خدمت گذار مردم باید پاسخگوی مردم باشیم، اظهار کرد: در هرلحظه باید مقابل مردم پاسخگو باشیم.

 

وی ادامه داد: یکی از حقوق شهروندی هم پاسخگویی به‌موقع به مراجعین است که همه ما وظیفه‌داریم در مقابل مردم رعایت کنیم.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بابیان اینکه اغتشاشات اخیر به‌صورت فی‌البداهه شکل نگرفته و دشمنان با برنامه‌ریزی این اغتشاشات را شکل دادند، تصریح کرد: ۶ ماه بعد از برگزاری انتخابات در اربیل عراق جلسه‌ای با حضور نماینده منافقین، نماینده عربستان، نماینده فرانسه و… برنامه‌ای را طراحی کرده بودند که قبل از آغاز برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کار نظام اسلامی را تمام کنند.

 

وی افزود: این‌یک جرقه و هشدار بود.

 

صادقی با تأکید بر اینکه مردم خواسته و مطالبات به حقی دارند، اظهار کرد: مردم در چهارچوب قانون مطالبه گری می‌کنند و ما باید پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

 

وی ادامه داد: در مازندران از هوشیاری مردم، فرمانداران محترم و تلاش شبانه‌روزی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی تشکر می‌کنم.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بابیان اینکه بیش از ۲۰۰ هزار خون برای حفظ این پرچم ریخته شده است، تصریح کرد: خانواده‌های شهدا و مردم اجازه نخواهند داد به همین سادگی عده‌ای اراذل‌واوباش و مخالف نظام اسلامی پرچم جمهوری اسلامی را به آتش بکشند.

 

وی افزود: رهبری نظام بارها توطئه و خطر دشمن را بارها گوشزد کرده بودند.

 

صادقی با اشاره به اینکه تشکیل جلسه شورای امنیت در چهارچوب قوانین مشخص است اما آمریکا درخواست جلسه فوق‌العاده شورای امنیت را برای بررسی وضعیت اغتشاشات داخلی ایران می‌دهد، اظهار کرد: آمریکا در این حوزه هم شکست خورد.

 

وی در ادامه به وضعیت منابع آبی در استان اشاره کرد و گفت: کمبود آب در استان مازندران راداریم و در سد شهید رجایی قبل از دو بارندگی اخیر حدود ۳۰ درصد آبدهی داریم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶۰ میلیون مترمکعب کمبود ظرفیت آبگیری راداریم.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بابیان اینکه بسیاری از پدران و مادران ما از رودخانه‌ها و سرشاخه‌های آب استفاده شرب می‌کردند، تصریح کرد: امروز حتی برای کشاورزی هم از این آب نمی‌توانیم استفاده کنیم.

 

وی افزود: سالانه حدود ۴۰ میلیون مسافر ترددی در مازندران داریم که زباله تولید می‌کنند که باید فرهنگ‌سازی در این حوزه صورت گیرد.

 

صادقی با اشاره به اینکه استاندار مازندران از روز اول شروع به کار بحث تفکیک زباله از مبدأ به مقصد را آغاز کردند، اظهار کرد: مسؤولیت همه دستگاه‌های استان است که باید به جد این موضوع را پیگیری کنند.

 

وی ادامه داد: در سایر مواردی که آقای استاندار دستور فرمودند باید به جد پیگیر باشیم.

 

معاون مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران در پایان گفت: آقای جان‌الله عبدی از امروز در سمت معاونت فرمانداری سیمرغ در کنار فرماندار محترم انجام‌وظیفه می‌کنند.

ارسال دیدگاه