تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیران در چهارچوب سند آمایش برنامه‌ریزی کنند

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه مدیران در چهارچوب این سند حرکت و برنامه‌های خود را تنظیم کنند، گفت: همه موارد در سند چشم‌انداز لحاظ شده و آخرین شرایط شهرستان در اختیار شما قرارگرفته است.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد عصر امروز در جلسه معارفه معاون فرماندار سیمرغ، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان، اظهار کرد: از حماسه حضور مردم شهید پرورش شهرستان سیمرغ در نهی ساختارشکنان در کشور تشکر می‌کنم.

 

وی افزود: به‌زودی در این زمینه اینکه چه کسانی این اقدامات نامیمون را در کشور داشتند روشنگری‌هایی خواهیم داشت.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی پروژه‌هایی که شرایط لازم افتتاح را در ایام‌الله دهه فجر دارند اعلام کنند تا در برنامه زمان‌بندی شهرستان قرار گیرد، تصریح کرد: ضرورت دارد این پروژه‌ها به ما اعلام شود.

 

وی در ادامه به وضعیت آب در سال جاری اشاره کرد و گفت: حتماً سال پرتنشی در حوزه آب خواهیم داشت بنابراین همه دستگاه‌ها کمک کنند تا کمترین آسیب را در این حوزه داشته باشیم.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه در حوزه جذب اعتبارات هیچ عذری پذیرفته نمی‌شود، اظهار کرد: با بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی شهرستان موفق به جذب اعتباراتی که در اختیارشان قرار گرفت شدند.

 

وی افزود: سند توسعه آمایش شهرستان آماده و در اختیار مدیران محترم قرار گرفت که به‌عنوان فرمان روبه‌جلو خواهد بود.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه این سند آمایش بر اساس سند چشم‌انداز و قانون برنامه ششم توسعه تعیین‌شده است، تصریح کرد: شرایط فعلی شهرستان و قابلیتی که می‌توان روی آن استفاده کرد در این سند آورده شده است.

 

وی ادامه داد: این سند تعیین‌کننده جذب اعتبارات در سال آتی برای دستگاه‌ها خواهد بود.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه مدیران در چهارچوب این سند حرکت و برنامه‌های خود را تنظیم کنند، تأکید کرد: همه موارد در سند چشم‌انداز لحاظ شده و آخرین شرایط شهرستان در اختیار شما قرار گرفته است.

 

وی افزود: انتظار من اولویت‌گذاری نقاط ضعف شهرستان در مدت‌زمانی مشخص است تا بحث توسعه‌ای شهرستان محقق شود.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به معاون فرماندار سیمرغ وی را دارای سابقه مدیریت درخشانی در بحث روستاها دانست و اظهار کرد: ۵۹ درصد جمعیت شهرستان جمعیت روستایی است و آقای عبدی می‌تواند برای جذب اعتبارات و خارج کردن روستاها از حالت سکون مؤثر واقع شوند.

 

حبیب‌نژاد با بیان اینکه توسعه روستاها شرایط خاصی دارد و باید از حالت سکون خارج شود، در ادامه به‌ضرورت دفاع از عملکرد دولت توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی اشاره کرد و گفت: طی یک‌سال ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در اختیار شهرستان قرار گرفت بنابراین مدیران باید تمام عملکرد خود را به سمع و نظر مردم برسانند و ایام‌الله دهه فجر بهترین فرصت برای این اقدام است.

 

ارسال دیدگاه