تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنیاد مسکن روی استحکام واحدهای روستایی نظارت داشته باشد/مناطق بحرانی شهرستان اعلام شود

فرماندار سیمرغ گفت: بنیاد مسکن و بخشداران محترم روی استحکام واحدهای روستایی نظارت داشته باشند تا موارد ۸ گانه نظارت در حوزه ساخت‌وسازها رعایت شود.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان، اظهار کرد: مازندران به‌عنوان استان معین منطقه ۱۶ تهران در مواقع بحرانی انتخاب‌شده است.

 

وی در ادامه به اجرای مصوبات ستاد بحران توسط دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: مصوبات ستاد بحران نباید ابتر بماند چراکه اگر اتفاقی رخ دهد دستگاه‌های مسئول پاسخگو خواهند بود.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه با جدیت خاصی باید پیگیر در این حوزه صورت گیرد، تصریح کرد: دستگاه‌های زیرساختی کمک کنند تا در مواقع بحرانی دچار مشکل نشویم.

 

وی افزود: بنیاد مسکن و بخشداران محترم روی استحکام واحدهای روستایی نظارت داشته باشند تا موارد ۸ گانه نظارت در حوزه ساخت‌وسازها رعایت شود.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه اگر در شهرستان مناطقی با شرایط بحرانی داریم اعلام شود، تأکید کرد: بحث مسکن روستایی باید مدیریت و نظارت واحدهای در حال ساخت هم انجام شود.

 

وی در ادامه به بحث آمادگی هلال احمر در شهرستان اشاره کرد و گفت: موارد مربوط به بحث هلال احمر شهرستان باید تکمیل باشد تا دغدغه و نگرانی در این حوزه نداشته باشیم.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه احداث خانه هلال روستایی در شهرستان بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: آگاه‌سازی مردم، تقویت و مشارکت مردمی از این طریق صورت می‌گیرد.

 

وی در پایان گفت: برخی نانوایی‌های حوزه شهری و روستایی حتماً مجهز به ژنراتور برای تأمین برق شوند تا در شرایط بحرانی مشکلی برای تأمین برق این واحدها نداشته باشیم.

ارسال دیدگاه