تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن به دنبال ایجاد فتنه‌ای دیگر است

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه مردم در فتنه‌های گوناگون درصحنه حاضر بودند و فتنه‌ها را خنثی کردند، گفت: دشمن قانع نیست و به دنبال فرصت برای ایجاد فتنه‌ای دیگر است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه سیمرغ ضمن تسلیت رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س)، اظهار کرد: وجود مقدس حضرت فاطمه معصومه (ع) یکی از شفیع کنندگان در روز قیامت هستند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه روز ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: از زمان پیامبر گرامی اسلام تا امروز فتنه‌های متعددی ایجاد شده که در برخی دست دوست و در برخی دست دشمن نمایان بود.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه مردم در فتنه‌های گوناگون درصحنه حاضر بودند و فتنه‌ها را خنثی کردند، تصریح کرد: دشمن قانع نیست و به دنبال فرصت برای ایجاد فتنه‌ای دیگر است.

 

وی افزود: کسانی که به انقلاب اسلامی توجه دارند سلطه استکبار را قبول ندارند و نمی‌پذیرند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند «معنا ندارد که یک عده‌ای ۱۰ سال میدان‌داری کنند و مسئول باشند اما امروز فراکسیون تشکیل دهند»، اظهار کرد: آقایی که تا دیروز رئیس‌جمهور بود امروز می‌گوید آنچه دارم.

 

وی ادامه داد: آقایی که دیروز نخست‌وزیر بود به ما گفت شما بگویید ولایت‌فقیه ما گفتیم اما خود چرا درجا زد و حاضر به کنار آمدن نشد.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه مقام معظم رهبری دست محبت به سمت این افراد دراز کرد اما قانع نشدند و بهانه آوردند، تأکید کرد: مردم برای قدرت ولایت‌فقیه را نپذیرفتند بلکه برای دیانت پذیرفتند.

 

وی افزود: تکرار حرف دشمن در داخل و نقش اپوزیسیون گرفتن مسئولان در داخل قبول نیست و نمی‌شود انسان یک دهه همه‌کاره کشور باشد و یک دهه تبدیل به مخالف خوان کشور شود.

 

یوسفی در پایان درگذشت آیت‌الله حائری را به جامعه شیعی و انقلابی تسلیت گفت.

ارسال دیدگاه