تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فتنه آینده بصیرت بسیار بالایی لازم دارد

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: فتنه آینده بصیرت بسیار بالایی لازم دارد اما از فتنه ۸۸ درس گرفتیم و آموختیم به‌فرمان رهبری باشیم و به بیگانه دل نسپاریم.

به گزارش سیمرغ ما، محمد آقاجانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سیمرغ ضمن تسلیت به مناسبت رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س)، اظهار کرد: سه غیرت دینی، ملی و ناموسی باید در هر انسانی باشد.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری در زمان انتخابات فرمودند: شما اگر کشورتان را قبول دارید در انتخابات شرکت کنید که این نشانگر غیرت ملی است.

 

یادگار دفاع مقدس بابیان اینکه داعش قبل از شکل‌گیری در سوریه و عراق قرار بود کار خود را از ایران آغاز کند، تصریح کرد: اگر عملکرد فتنه گران و داعش را کنار هم قرار دهیم دقیقاً مشابه هم هستند.

 

وی ادامه داد: داعش مقابل دوربین‌ها پیشرفته‌ای که استکبار آماده کرده بود پرچم امام حسین (ع) را آتش می‌زد، در تهران هم فتنه گران مساجد و خیمه‌های عزاداری امام حسین (ع) را به آتش کشیدند.

 

آقاجانی با اشاره به اینکه فتنه گران غیرت دینی نداشتند، اظهار کرد: ولی امر مسلمین یک هفته پس از انتخابات همه‌چیز را شفاف گفت که خیلی‌ها با شنیدن این موارد کوتاه آمدند.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری ۲۲ گناه نابخشودنی برای فتنه گران فرمودند.

 

یادگار دفاع مقدس بابیان اینکه امروز استکبار جهانی واژه دموکراسی را در بوق و کرنا می‌کند اما جمهوری اسلامی با شرکت بیش از ۴۰ میلیونی مردم پای صندوق‌های رأی بزرگ‌ترین دموکراسی را نشان داد، تصریح کرد: مشارکت در انتخابات برای نظام است و کسی نمی‌تواند آن را برای خود مصادره کند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه دوران حماقت ابرقدرتی آمریکا به پایان رسیده است، گفت: نوشتن نامه توسط اوباما به مقام معظم رهبری نشانه تسلیم شدن آمریکا بود.

 

آقاجانی با اشاره به اینکه اگر بعد از فتنه را بررسی کنیم می‌بینیم کسانی که شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» سر می‌دادند زمانی که داعش پشت مرزهای ما رسیده بود گفتند ما اهل شعار هستیم و اهل عمل نیستیم، تأکید کرد: فتنه ۸۸ از قبل طراحی‌شده بود و هشت دفتر ویژه از دبی تا واشنگتن آن را هدایت می‌کردند همچنین ۱۷ سفارت‌خانه در داخل ایران خط دهی می‌کردند.

 

وی افزود: خانم کلینتون می‌گفت قبل از انتخابات ۴۰۰ میلیون دلار پول برای حمایت از فتنه گران قراردادیم.

 

یادگار دفاع مقدس بابیان اینکه ترور دانشمندان هسته‌ای بعد از فتنه آغاز شد، تصریح کرد: ۶ قطع‌نامه بعد از انتخابات علیه جمهوری اسلامی ایران تصویب شد همچنین نتانیاهو عنوان کرد ما امیدوار شدیم.

 

وی ادامه داد: فتنه گران غیرت ملی هم نداشتند و حرفشان فقط شعار بود.

 

آقاجانی با اشاره به اینکه حرف فتنه گران این بود که کار نیمه‌تمام سال ۷۸ را در سال ۸۸ تمام کنند، اظهار کرد: همه محبت‌هایی که نیاز بود رهبر معظم انقلاب اعمال کردند اما برخی آمده بودند تا انتقام شخصی بگیرند.

 

وی افزود: روشنگری‌ها انجام و ریزش‌ها و رویش‌ها مشخص شد و دورود بر ملت عزیزی که درصحنه حضور داشتند.

 

یادگار دفاع مقدس بابیان اینکه حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری تهران شرکت کردند اما کمترین آمار اعلام‌شده در روز ۹ دی حدود چهار میلیون و ۵۰۰ هزار نفر اعلام شد، تصریح کرد: استکبار امروز در حال برنامه‌ریزی فتنه بعدی است.

 

وی ادامه داد: اگر غیرت ناموس در فتنه گران وجود داشت این اتفاق رخ نمی‌داد.

 

آقاجانی با اشاره به اینکه آقای رحیم‌پور دریکی از سخنرانی‌های خود عنوان کرد: «حضور و ایمان مردم دو عنصری است که نظام را به‌پیش می‌برد»، اظهار کرد: روز ۹ دی برای ملت است و کسی نمی‌تواند آن را به نام خود مصادره کند.

 

وی افزود: فتنه آینده بصیرت بسیار بالایی لازم دارد اما از فتنه ۸۸ درس گرفتیم و آموختیم به‌فرمان رهبری باشیم و به بیگانه دل نسپاریم.

 

یادگار دفاع مقدس در پایان بابیان اینکه دشمن بیکار نیست، تأکید کرد: در جبهه مقاومت پوزه استکبار جهانی را به خاک مالیدیم.

ارسال دیدگاه