تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از پتانسیل گردشگری آب‌بندان‌های سیمرغ استفاده شود

فرماندار سیمرغ به وجود ساحل رودخانه تالار و آب‌بندان‌های وسیع و زیبا در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: این منابع پتانسیل گردشگری و ایجاد اشتغال دارند و لازم است با ایجاد کمیته‌ای تخصصی جهت بهره‌گیری حداکثری از این ظرفیت‌ها در شهرستان استفاده کرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: تمامی مدیران در جذب کامل اعتبارات و تسهیلات اشتغال‌زایی تلاش نمایند و عدم جذب اعتبارات به‌طور کامل پذیرفته نخواهد بود.

 

وی با اشاره به اعطای تسهیلات با شرایط ویژه در بخش تعاونی‌های روستایی توسط دولت گفت: این تسهیلات به دلیل شرایط مناسب فرصت بسیار خوبی جهت ایجاد اشتغال و درآمد برای روستاییان است.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت‌ها جهت بهره‌مندی مردم شهرستان استفاده شود، تصریح کرد: کمیته نظارت بر اشتغال در شهرستان در اولین فرصت تشکیل و با حضور اعضای مرتبط تحقق یا عدم تحقق اشتغال در شهرستان را بررسی کند.

 

وی افزود: این کمیته با محوریت دبیرخانه کارگروه تخصصی اشتغال رصد و بازدیدی از افراد که موفق به دریافت وام‌های اشتغال شدند داشته باشد.

 

حبیب‌نژاد به وجود ساحل رودخانه تالار و آب‌بندان‌های وسیع و زیبا در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: این منابع پتانسیل گردشگری و ایجاد اشتغال دارند و لازم است با ایجاد کمیته‌ای تخصصی جهت بهره‌گیری حداکثری از این ظرفیت‌ها در شهرستان استفاده کرد.

 

وی در ادامه به اهمیت بحث کارورزی اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های مسئول در بحث کارورزی ورود پیدا کنند چرا این حوزه فرصتی برای صاحبان صنعت است.

 

ارسال دیدگاه