تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۷:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فیلم داستانی “اینجا کجاست” در سیمرغ کلید خورد/هدف‌مان پیوند میان نسل جدید و دوران دفاع مقدس است

کارگردان سریال سیمرغ گفت: فیلم داستانی “اینجا کجاست” به مدت ۲۰ روز در شهرستان سیمرغ و پس‌از آن بخشی در موزه دفاع مقدس ساری ضبط می‌شود و امیدوارم فیلم در ۲۵ جلسه به اتمام برسد.

به گزارش سیمرغ ما، حسین قاسمی‌جامی در حاشیه آغاز تصویر برداری فیلم داستانی «اینجا کجاست» در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: فیلم داستانی «اینجا کجاست» با موضوع دفاع مقدس بوده و ویژه کودکان و نوجوانان است و تلاش می‌کند تا پیوند عاطفی میان نسل جدید و دوران دفاع مقدس برقرار کند.

 

وی افزود: این برنامه ۲۰ روز در شهرستان سیمرغ و پس‌از آن بخشی در موزه دفاع مقدس ساری ضبط می‌شود که امیدوارم فیلم در ۲۵ جلسه به اتمام برسد.

 

کارگردان فیلم داستانی «اینجا کجاست» با بیان اینکه در این فیلم از بازیگرانی چون مهدی امینی خواه، مهیار مجیب و دیگر هنرمندان حوزه کودک و نوجوانان استفاده می‌شود، تصریح کرد: احتمال پیوستن نفیسه روشن به این جمع وجود دارد.

 

وی ادامه داد: در زمان ساخت سریال «سیمرغ» علاقه خاصی به این شهر پیدا کردم برای ساخت این فیلم هم شهر کیاکلا را انتخاب کردم و افتخار می‌کنم در حال ساخت فیلمی هستم که در گوشه‌ای از آن به یاد شهید کشوری است.

 

کارگردان سریال سیمرغ در پایان گفت: لوکیشن‌های این فیلم داستانی در سطح شهر کیاکلا و روستای نجارکلای قدیم و تالاب نیلوفر آبی روستای رکن‌کلا ضبط می‌شود.

 

گفتنی است، حسین قاسمی جامی نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان این اثر ساخت سریال سیمرغ (روایتی از زندگی احمد کشوری و علی‌اکبر شیرودی دو تن از خلبانان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران) و پی ۲۲ (مستند ناوچه جوشن)، خروس بی‌محل، پیتزا مخلوط، بچه‌های بهشت، زیر آسمان و آثار دیگری را در پرونده کاری خود دارد.

 

مجری این طرح ابراهیم نوری فیض‌آباد و مدیر تولید هم احمد عالمی است.

 

محسن کریمیان دستیار اول و برنامه ریز این پروژه و سیدمحسن ناصری مدیر تدارکات این پروژه است.

 

میلاد حاجی‌زاده، حسین جعفری، حوریه موسوی، محمد زمان ثانی، میلاد فتوحی، مژگان بهروزی، محسن ناصری، فاطمه خناری‌نژاد، کاظم پورصمدی، امیرحسین مهریان و نسیم یعقوبی از دیگر عوامل تهیه این فیلم هستند.

ارسال دیدگاه