تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می‌شود

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ گفت: به منظور گسترش عدالت فرهنگی،رشد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت و پشتیبانی از اقدامات انجام شده و طرحهای ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می شود.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: به منظور گسترش عدالت فرهنگی،رشد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت و پشتیبانی از اقدامات انجام شده و طرحهای ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی چهارمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می شود.

 

 

وی افزود: برای شرکت در جشنواره ضروری است مجموعه فعالیت، برنامه ها و مدارک لازم به همراه برگ های تکمیل شده فراخوان،با امضا و مهر دهیار،رئیس شورای اسلامی و مسئول کتابخانه یا مسئول طرح های کتابخوانی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال گردد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان به این نکته اشاره نمود که از ۵ روستای برگزیده در استان و ۲۰ روستای برگزیده کشور تجلیل خواهد شد و جوایز نفیس به آنان اهدا می شود.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ در پایان گفت: متقاضیان می توانند مدارک لازم را تا تاریخ ۳۰ آذر ماه ۹۶ به آدرس ساری-میدان امام(ره) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران – واحد کتاب ارسال نمایند.

ارسال دیدگاه