تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۲:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانواده‌ها شناخت درستی نسبت به جامعه ندارند

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ گفت: این موضوع نشان می‌دهد شناخت فرزندان و خانواده‌های ما نسبت به جامعه شناخت واقعی و درستی نیست.

به گزارش سیمرغ ما، ساره نیکجو در جلسه کارگروه کنترل و کاهش طلاق شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: آمار و ارقام مطرح‌شده توسط ادارات مختلف قصد دارد تا آمار طلاق را پایین آورد اما چرا با برگزاری این تعداد کلاس طلاق بالایی داریم.

 

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد شناخت فرزندان و خانواده‌های ما نسبت به جامعه شناخت واقعی و درستی نیست.

 

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ با اشاره به اینکه خانواده‌ها هنگام ازدواج به‌ظاهر موضوع نگاه می‌کنند و با شنیدن اینکه فلانی شخص خوبی است و وضعیت مالی خوبی دارد حاضر می‌شوند فرزندی که سال‌ها برای او زحمت کشیدند را وارد خانواده‌ای پرتنش کنند، تصریح کرد: در پایان وقتی قصد می‌کنند فرزند خود را نجات دهند به موضوعات اجتماعی و نارضایتی‌ها برمی‌گردیم.

 

وی ادامه داد: متأسفانه نپذیرفتیم طلاق اتفاق بسیار بدی است.

 

نیکجو بابیان اینکه با امور بانوان با همکاری ادارات و نهادهای مختلف جلسات متعددی برای بانوان برگزار کرده است، تأکید کرد: به دید من این جلسات، جلسات کاملی نیست و نمی‌تواند باشد.

 

وی افزود: در این جلسات موضوعاتی به‌صورت گویش مطرح و سخنرانی دوساعته و چندساعته انجام می‌شود.

 

مسئول امور بانوان فرمانداری سیمرغ با اشاره به اینکه این جلسات باید عملیاتی و به‌صورت کارگروهی برگزار شود، تصریح کرد: خانواده‌ها قبل از اینکه فرزندشان ازدواج کند باید با این موضوعات درگیر شوند تا بتوانند در آینده انتخاب درستی داشته باشند.

ارسال دیدگاه