تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۹:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخواست بودجه ۱۰ میلیارد تومانی برای حوزه راه‌های سیمرغ

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی به وضعیت جاده‌های شهرستان سیمرغ اشاره کرد و گفت: در نامه‌ای که به وزیر نیرو زده شد، درخواست اختصاص ۱۰ میلیارد تومان بودجه برای پروژه‌های چهار خطه کردن محور سیمرغ به جویبار، سیمرغ به بهنمیر و سیمرغ به بابل شد که پیگیر این نامه هستیم.

به گزارش سیمرغ ما، سیدعلی ادیانی در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش تالارپی شهرستان سیمرغ ضمن تبریک میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، اظهار کرد: باید به‌عنوان منتخب مردم برنامه‌محور باشیم و در چهارچوب برنامه به مردم خدماتی ارائه کنیم.

 

وی افزود: برای توسعه روستاها به فرمایش مقام معظم رهبری ۱٫۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی گرفته و در برنامه ششم توسعه برای توسعه روستاها نوشته شده است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بودجه سنواتی که برشی از برنامه پنج‌ساله است، تصریح کرد: قانون را بخوانید، ظرفیت‌ها را شناسایی کنید و سهم منطقه خود را بگیرید.

 

وی ادامه داد: به‌عنوان نماینده شما در خانه ملت باید ظرفیت‌سازی کنیم.

 

ادیانی بابیان اینکه در مجلس دهم در حوزه برق یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از وزیر نیروی وقت دستور گرفته و پرداخت شد، اظهار کرد: پست توزیع برق ۱۵ کیلوولت به ۳۰ کیلوولت تبدیل شده است.

 

وی افزود: بنا بر دستور مدیرعامل برق توانیر ۱۶۰ میلیون تومان برای اصلاح شبکه برق شهرستان در اختیار امور توزیع برق شهرستان قرار گرفت.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی با اشاره به اینکه در حوزه آب مشکل جدی داریم که حدود ۲ هزار هکتار از شهرستان در حریم رودخانه تالار است، تصریح کرد: با کمک آقای رضیان دیگر نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی مکاتباتی داشتیم و وزارت نیرو در حال بازنگری این موضوع است تا حقوق مردم هم رعایت شود.

 

وی در ادامه به وضعیت جاده‌های شهرستان سیمرغ اشاره کرد و گفت: در نامه‌ای که به وزیر نیرو زده شد، درخواست اختصاص ۱۰ میلیارد تومان بودجه برای پروژه‌های چهار خطه کردن محور سیمرغ به جویبار، سیمرغ به بهنمیر و سیمرغ به بابل شد که پیگیر این نامه هستیم.

 

ادیانی با بیان اینکه در حوزه آب آقای اردکانیان دستوری درباره اصلاح شبکه انتقال آب داخل شهرهای حوزه انتخابیه از آلاشت، پل سفید، زیرآب، شیرگاه، قائم‌شهر، کیاکلا، گیل‌خواران و ارطه گرفته شد، اظهار کرد: فرماندار باید محکم پیگیر این موضوع باشده است.

ارسال دیدگاه