تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولان استانی در تخصیص اعتبارات و جذب نیروی بومی توجه بیشتری به سیمرغ داشته باشند

امام جمعه سیمرغ گفت: مسئولین باید توجه داشته باشند که در جذب نیرو شهرستان‌های سیمرغ و قائم‌شهر سهمیه مشترک دارند که به خاطر وسعت شهرستان قائم‌شهر، نیروهای قائم‌شهری در سیمرغ مشغول به کار می‌شوند که این امر قابل قبول نیست.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نمازجمعه سیمرغ با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم اظهار کرد: امام حسین(ع) برای دفاع از نماز، زکات و امر به معروف و نهی از منکر، خود و خانواده خود را فدای اسلام کرد.


وی ضمن تشکر از حضور رئیس‌جمهور و سفر هیئت دولت به مازندران گفت: فرماندار شهرستان در زمینه قول‌هایی که داده شد، پیگیری جدی کند.


امام جمعه سیمرغ ادامه داد: با توجه به حضور وزیر آموزش‌ و پرورش در جلسه شورای اداری شهرستان، نکاتی در خصوص مسائل و مشکلات سیمرغ و همچنین از عقب‌ماندگی‌ها و اشتغال ذکر و بصورت مکتوب در اختیار وزیر قرار گرفت.


حجت الاسلام یوسفی تصریح کرد: مسئولان استانی در زمان تصمیم‌گیری و تخصیص اعتبارات به شهرستان سیمرغ توجه بیشتری داشته باشند.


وی تاکید کرد: نباید شهرستان‌های اطراف، از شهرستان‌های جدیدالتاسیس اعتبارات بیشتری دریافت کنند،  بلکه باید اعتدال رعایت شود.


خطیب جمعه سیمرغ با بیان اینکه در جذب نیروهای اداری باید از افراد بومی استفاده شود، بیان کرد: مسئولین باید توجه داشته باشند که در جذب نیرو شهرستان‌های سیمرغ و قائم‌شهر سهمیه مشترک دارند که به خاطر وسعت شهرستان قائم‌شهر، نیروهای قائم‌شهری در سیمرغ مشغول به کار می‌شوند که این امر رضایت‌بخش نیست.


این مسئول یادآور شد: این اتفاق در گذشته بدلیل زیرمجموعه بودن کیاکلا کمی قابل تحمل بود، ولی امروز که یک شهرستان مستقل شده است در تقسیم امکانات و انتخاب افراد، از مسئولین انتظار داریم به این امر توجه جدی داشته باشند.


وی در بخش دیگری از سخنانش به مراسم شیرخوارگان حسینی که صبح امروز در مصلی سیمرغ برگزار شد اشاره کرد و گفت: حضور در مجلس شیرخوارگان به نام طفل شیرخواره امام حسین (ع)، مسئولیت زیادی برای مادران ایجاد می‌کند.


حجت الاسلام یوسفی در پایان با تقدیر از حضور باشکوه مردم سیمرغ در تشییع پیکر «مجتبی برزگر» از جان‌باختگان حادثه منا و اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که آل‌سعود باید مسئولیت این حادثه را بپذیرد، ابراز داشت: آل سعود نمی‌تواند مدیریت کعبه را به‌ درستی انجام دهد و جوامع اسلامی باید در این رابطه فکری کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه