تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدف دشمن جوانان این سرزمین است/وجود ظرفیت عظیم جوانان در جمهوری اسلامی

یک تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه دشمن جوانان ایران اسلامی را هدف گرفته است، گفت: جمهوری اسلامی در دارا بودن نیروی جوان در سطح بالایی قرار دارد و از ظرفیت مناسبی برخوردار است.

به گزارش سیمرغ ما، حسن شوب‌چاری در مراسم شهید آبروی محله، افتخار محله با محوریت شهید میرشعبان جعفری در منطقه سیدمحله کیاکلا، اظهار کرد: ۱۸ سال پیش ۱۴۰ نفر از تئوریسین‌های دنیا تئوری به نام تئوری «نهنگ تایگر شات» را بنا نهادند.

 

وی افزود: درگذشته و زمان حال اکثر ابرقدرت‌ها آمدند و رفتند و دو ابرقدرت شوروی و آمریکا خود را بالا کشیدند اما جمهوری اسلامی با شعار نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی معادلات این دو ابرقدرت را به هم زد.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه جلساتی در هامبورگ آلمان و اورشلیم برگزار و جمع‌بندی این جلسات در آمریکا صورت گرفت، تصریح کرد: یکی از نتایج این جلسات در حوزه جوانان جمهوری اسلامی ایران بود.

 

وی ادامه داد: امروز روسیه به‌عنوان یکی از ابرقدرت‌های جهان حضور دارد اما اگر به معادلات جمعیتی این کشور نگاه کنیم متوجه می‌شویم سن ۳میلیون دختر از حالت ازدواج عبور کرده و ۱۱ میلیون جوان برای ازدواج کم دارند.

 

شوب‌چاری با بیان اینکه وضعیت کشورهای سوئد و سوئیس به‌عنوان تفرجگاه اروپا در زادوولد و ازدواج مناسب نیست و سیر نزولی با درصد یک، صفر و حتی منفی مواجه است، اظهار کرد: طبق برآوردهای انجام‌شده ایران در خطوط سفید قرار داشته و بهترین ظرفیت جوانان مربوط به جمهوری اسلامی با داشتن ۳۳ الی ۳۵ درصد جوان پویا است که اندک کشورهایی این آمار را دارند.

 

وی افزود: بیش از ۵۰ هزار وصیت‌نامه شهید توسط تئوریسین‌های دنیا بررسی شد تا متوجه شوند این چه نظامی است که فقط ۳۶ هزار و ۱۶۷ دانش‌آموز شهید تقدیم کرده است که ۴۴ درصد سن بین ۱۶ تا ۲۰ سال داشته‌اند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ۷۱ درصد از ۵۰ هزار شهیدی که وصیت‌نامه آنان مورد بررسی قرار گرفت مجرد بودند، تأکید کرد: دغدغه اول شهدا موضوع حجاب بوده است.

 

وی ادامه داد: اگر وصیت‌نامه شهدا را بررسی کنیم کمتر شهیدی را می‌بینیم که به موضوعات حجاب، ولایت‌فقیه و اسلام اشاره نکرده باشد.

 

شوب‌چاری بابیان اینکه موسسه رند آمریکا (RAND Corporation) دانشکده‌ای معروف در عملیات براندازی است که در سه تئوری دکترین مهار، نبرد رسانه‌ای و ساماندهی نافرمانی مدنی شوروی را از بین برد، تصریح کرد: طی سال‌های ۷۹ تا ۸۹ حدود ۱۰ تئوری برتر روی نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شد و در حال حاضر هم تئوری پلیس خوب و پلیس بد مجدداً در حال تکرار است که به آمریکا به‌عنوان پلیس بد و اروپا پلیس خوب اشاره دارد.

 

وی افزود: تئوریسین‌های جهان از خود می‌پرسند ایران چه کشوری است که ۴هزار و ۳۶۳ شهید و ۵هزار جانباز زن و دختر دارد که ۳هزار نفر از این جانبازان، جانباز بالای ۲۵ درصد هستند.

 

تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه ۱۸درصد معادل یک میلیارد نفر از جمعیت دنیا جوان هستند، تصریح کرد: ایران اسلامی با ترکیب جمعیتی جوانان با ۳۳ الی ۳۵ درصد جوان جز کشورهای دارای جمعیت جوان با پتانسیل بسیار بالا است که این سرمایه‌ای ارزشمند به‌شمار می‌رود.

 

وی ادامه داد: در سال‌های ۲۰۳۰ و ۲۰۳۵ فقط کشورهای ژاپن، چین و آسیای شرقی ۴۰۰ میلیون زن کم دارند.

 

شوب‌چاری در پایان با بیان اینکه هدف دشمن جوانان این سرزمین است، گفت: جوانان آماده‌باشید ۲۳ سال دیگر نوبت رژیم صهیونیستی است و این جمله شعار نیست.

ارسال دیدگاه