تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از کمک‌های مردم سیمرغ برای زلزله غرب کشور تشکر شد

مجتبی حبیب‌نژاد روشن طی پیامی از مردم همیشه درصحنه شهرستان سیمرغ در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تشکر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد روشن طی پیامی از مردم همیشه درصحنه شهرستان سیمرغ در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه تشکر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

 

بسمه‌تعالی

 

من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق

 

 

حادثه تلخ و غمبار زمین‌لرزه شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان که به جان باختن شماری از هم‌وطنان غیورمان در استان کرمانشاه منجر شد و مصدومان فراوان و خسارت مادی و معنوی بسیاری به بار آورد موجب تأثر و تألم خاطر همه آحاد جامعه شد اما هم‌وطنان عزیزمان از اقصا نقاط کشور بار دیگر بنی‌آدم اعضای یک پیکرند را در عمل زمزمه کردند و باهمت سبز خود به یاری آسیب دیدگان این حادثه شتافتند.

 

مردم ولایتمدار و شریف شهرستان سیمرغ نیز ضمن ابراز همدردی با مردم عزیز کرمانشاه از هیچ محبتی دریغ نکردند و با اهدای ۲۴۸ میلیون ریال کمک نقدی و کمک‌های غیر نقدی به ارزش ۱۷۳۳ میلیون ریال همپای سایر ملت غیور ایران در راستای حمایت و کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه برگ زرینی بر افتخار این شهرستان و ایران اسلامی رقم زدند.

 

لذا این‌جانب بر خود لازم میدانم از کمک‌های مادی و معنوی و همدلی مردم شریف و ولایتمدار، جمعیت هلال‌احمر، سازمان‌ها، ادارات و نهادهای شهرستان، دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستا و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان که خالصانه آستین همت را بالا زدند تشکر و قدردانی نمایم. امید است مقبول درگاه احدیت واقع شود.

 

مجتبی حبیب‌نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه