تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدف استعمار نابودی اسلام است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه هدف استعمار نابودی اسلام است، گفت: استعمار گران بر این باورند که در جهان امروزی آیین مسیحیت باید حاکم باشد و به همین دلیل ادیان دیگر را به جان هم می‌اندازد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی در مراسم شهدا آبروی کوچه‌ها، افتخار محله با محوریت شهید میرشعبان جعفری در منطقه سید محله کیاکلا ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: جنگ، تعدی و تجاوز به حریم شیعیان تازگی ندارد.

 

وی افزود: در جهان اسلام بعد از ابن تیمیه به‌عنوان عامل دست انگلستان که فرقه وهابیت را به وجود آورد بلایا و فجایع مختلفی را ایجاد کرد.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه هدف استعمار نابودی اسلام است، تصریح کرد: استعمار گران بر این باورند که در جهان امروزی آیین مسیحیت باید حاکم باشد و به همین دلیل ادیان دیگر را به جان هم می‌اندازد.

 

وی ادامه داد: استعمارگران بر این باورند که مسلمانان و یهودیان باید همیشه در حال نزاع و ستیز باشند تا مسیحیت بتواند به تبلیغ دین خودش موفق باشد.

 

رمضانی بابیان اینکه آیین مسیحیت ازنظر اعتقادی به‌قدری تهی است که حزب کمونیست شوروی سابق با اندک تبلیغاتی نزدیک به ۱۰ کشور مسیحی را تبدیل به کمونیست کرد، اظهار کرد: در قرن بیست و یکم بر این باورند که مسیحیت و یهود باهم تبانی کردند تا دین اسلام که دارای استدلال و قوه ادراک است را نابود کنند.

 

وی افزود: در جهان کنونی جوانان مسیحی به دین اسلام گرایش پیداکرده و در حال حاضر در آمریکا بر اساس آمار غیررسمی بیش از هفت میلین نفر شیعه زندگی می‌کنند و هیئت‌های مذهبی در حال انجام اقدامات اساسی در این زمینه هستند.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه استعمارگران از قدرت استدلالی شیعه و اسلام هراسان شده بودند چراکه اسلام در خانه مقامات آمریکایی هم نفوذ پیداکرده بود، تصریح کرد: در زمان اوباما سازمان مخوفی بانام داعش را علم کردند تا مسلمانان را به‌گونه‌ای دیگر در جهان معرفی کنند.

 

وی ادامه داد: متأسفانه وهابیت مسؤولیت این اقدام را برعهده‌گرفته و جلوی رشد اسلام در میان مسیحیت کمی گرفته شد.

 

رمضانی بابیان اینکه امروز ایران را به‌عنوان قدرت فکری و بیدارکننده در جهان اسلام می‌شناسند، تأکید کرد: تنها کشوری در منطقه هستیم که همسایگان ما از مرزهای مشترک خود با کشور ما مراقبت نمی‌کنند چراکه اعتقاددارند ایران به کشور آن‌ها تجاوز نمی‌کند.

 

وی در پایان ضمن تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی کشور همچنین بسیجیان، گفت: سردار سلیمانی یکی از چهره‌هایی است که در مقابل ژنرال‌های جهان مطرح شد که توانست تمام نقشه‌های ژنرال‌های آمریکایی و اروپایی را محو کند.

 

ارسال دیدگاه