تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروش فیلم «محمد(ص)» از ۱۰ میلیارد تومان گذشت

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» در اولین شب ماه محرم نیز با اقبال بسیار خوبی مواجه شد. این فیلم توانست شب گذشته به فروش بالای ۱۷۰ میلیون تومان دست یابد و فروش فیلم از ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرد.

به گزارش سیمرغ ما، محمدرضا صابری مدیر پخش نورتابان در باره فروش فیلم توضیح داد:در اولین شب محرم نیز فیلم با اقبال خوبی مواجه شد و در شهرستان به فروش بالای ۹۰ میلیون تومان ودر تهران به ۸۰ میلیون تومان در گیشه سینماها دست یافت.

 

وی افزود:فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» دراولین شب ماه محرم نیز با  اقبال بسیار خوبی مواجه شد.این فیلم توانست درشب گذشته به فروش بالای ۱۷۰میلیون تومان دست یابد و فروش فیلم از مرز ۱۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان عبور کرد.

 

امیر قطبی مدیر فروش دفتر فیلمسازان درباره فروش فیلم «دلتنگی های عاشقانه»توضیح داد: این فیلم در تهران به فروش ۱۱۵ میلیون و در شهرستان به فروش ۴۵ میلیون تومان دست یافته است و در تهران و شهرستان داری ۲۰ سالن سینما است.

 

براساس این گزارش،همچنین سعید خانی مدیر پخش شرکت تولید و پخش صبا ادر خصوص آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور گفت: «قندون جهیزیه» پس از ۹ هفته نمایش در تهران یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها پس از هشت هفته ۳۴۵ میلیون تومان فروخته است و اکران آن بعد از تعطیلات دهه‌ اول محرم ادامه خواهد داشت.

 

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم «360 درجه» توضیح داد: با توجه به ایام سوگواری شب گذشته در سانس های آخر شب با اقبال خوبی مواجه بود و ۲۱۰ میلیون تومان فیلم در تهران فروش داشت و در شهرستان  از روز چهارشنبه اکثر سینماهای شهرستان فیلم را به نمایش گذاشتند.

 

وی افزود:در مشهد حدود یک هفته است که فیلم به نمایش درآمده و با اقبال مواجه شده است . تا کنون در شهرستان ۴۰ میلیون تومان فروخته است و در مجموع حدود ۲۵۰ میلیون تومان فیلم فروخته است. 

 

غلامرضا فرجی (مدیر پخش حوزه‌ی هنری) نیز در خصوص رقم فروش «مزار شریف» به کارگردانی عبدالحسن برزیده گفت: این فیلم پس از ۳۳ روز نمایش حدود ۱۶۲ میلیون تومان فروش داشته است و ۹ سالن سینمای تهران و ۱۶ سالن در سایر شهرها را در اختیار دارد.

 

انتهای پیام/ فارس

ارسال دیدگاه