تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن‌شناسی سخن اصلی امام(ره) و رهبری است/نسبت به مردم پاسخگو باشیم

امام‌جمعه موقت سیمرغ بابیان اینکه اول و آخر سخن امام راحل و مقام معظم رهبری روی دو محور بصیرت و دشمن‌شناسی است گفت: اول و آخر سخن امام راحل این بود که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام عیسی اسماعیلی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: هشتم ربیع روز شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت امام عصر(عج) است.

 

وی افزود: نکته‌ای که از ابتدای دوره شورای ملی و بعد مجلس شورای اسلامی قابل‌هضم نیست گذراندن وقت مجلس است که صرف چه مواردی می‌شود.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه بعد از گذشت ۳۸ سال از انقلاب اسلامی چه قانون‌هایی وضع‌شده که اول و آخر آن جز سود و نفع برای نمایندگان نداشت، تصریح کرد: مجلس ده‌ها ساعت و چندین روز از وقت خود را به موضوع تعطیلی روز آغاز امامت امام زمان (عج) اختصاص دادند که هر ساعت و روز چند ده میلیون تومان برای ملت هزینه در پی داشت.

 

این مسؤول ادامه داد: نه با تعطیل کردن این روز امام زمان(عج) از شما خوشحال می‌شود و ظهور می‌کند و نه با حذف کردن این تعطیلات امام زمان (عج) ناراحت می‌شود.

 

اسماعیلی با تأکید بر اینکه مشکل جامعه ما تعطیل کردن یا حذف تعطیلات نیست، اظهار کرد: ده‌ها هزار جوان چشم، دست و پای خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند تا حریم حفظ شود.

 

وی افزود: برخی از مسؤولان در این نظام حریم‌ها را شکستند که یکی می‌گوید ما مسؤول بهشت مردم نیستیم، باید گفت خداوند بهشت حریم خداست، چرا حریم خدا را می‌شکنید.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه برخی در کشور میلیاردها و میلیون‌ها تومان حقوق نجومی، نا به‌حق و دزدی گرفته‌اند اما خم به ابرو نمی‌آورند، تصریح کرد: هفته گذشته وقتی برخی مسؤولان کشور با مراجع تقلید ملاقات داشتند یکی از این مراجع در خصوص حقوق‌های نجومی پرسید که همه در این خصوص سکوت اختیار کردند.

 

این مسؤول ادامه داد: در کشوری که زلزله شده به‌جای اینکه مسؤولان به فکر مردم باشند جریان سیاسی درست می‌کنند که همه کشته‌ها برای فلان خانه‌ها هستند، حداقل مسکن مهر بسیاری را خانه دارد کرد شما در این کشور چه کردید.

 

اسماعیلی با بیان اینکه چرا جامعه باید به‌جایی برسد که مردم نسبت به حاکمیت اطمینان نداشته باشند، اظهار کرد: کار به‌جایی رسید که مقام معظم رهبری با تمام مسائل مختلف کشوری شخصاً برای دلداری دادن به زلزله‌زدگان برود.

 

وی افزود: در جریان زلزله اخیر مردم پیش‌قدم بودند.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه برخی برای چهار روز پست و مقام دنیایی شعار می‌دهند چرا سپاه موشک دارد و روی موشک‌های خود شعار مرگ بر اسرائیل می‌نویسد، تصریح کرد: باید به یادشان بیاوریم که اگر در روز حادثه تروریستی به مجلس آن پاسدار رشید و قهرمان نگهبان مجلس شورای اسلامی نبود بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس کشته می‌شدند.

 

این مسؤول ادامه داد: با گرفتن پست و مقام باید به تکلیف خود ادا کنیم و نسبت به مردم پاسخگو باشیم چراکه حاکمیت مهدوی با این وضعیت سازگاری ندارد.

 

اسماعیلی بابیان اینکه اول و آخر سخن امام راحل و مقام معظم رهبری روی دو محور بصیرت و دشمن‌شناسی است، اظهار کرد: اول و آخر سخن امام راحل این بود که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه در اسلام تنها یکجا برد، برد داریم که آن‌هم در میدان نبرد دفاع از حرم و دفاع از دین است که اگر بکشید و کشته شوید پیروز هستید، نه اینکه هسته‌ای خود را تعطیل کنیم، برجام دو برای موشک و برجام سه برای حقوق بشر برنامه‌ریزی کنیم.

ارسال دیدگاه