تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار سیمرغ با صدور پیامی هفته بسیج را تبریک گفت

مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، فرارسیدن این ایام را بر همه بسیجیان سرافراز تبریک گفت.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، فرارسیدن این ایام را بر همه بسیجیان سرافراز تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

 

پنجم آذرماه، یادآور تشکیل مردمی‌ترین نهاد ارزشی برخاسته از بطن جامعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به‌عنوان الطاف خفیه الهی و از معجزات منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی و با درایت و هوشیاری امام بسیجیان شکل گرفت و متأثر از اندیشه‌های تابناک و رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی رشد و نمو یافت و پایه‌گذار فرهنگ و تفکری ناب و سازنده در عرصه‌های مختلف گردید.

 

اگرچه دفاع مقدس برگ زرینی از تاریخ پرافتخار ملت ایران است که توسط مردمی‌ترین نیروهای مدافع انقلاب اسلامی ورق خورده است، اما امروزه سیره و روش آن نیروهای عظیم تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی». اما هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تاروپود جامعه باید جاری باشد.

 

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، هفته بسیج را به‌تمامی بسیجیان مخلص و گران‌قدر تبریک عرض نموده، پایداری و سربلندی این عزیزان را درراه تحقق اهداف انقلاب اسلامی و دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی از ایزد منان خواستارم.

 

مجتبی حبیب‌نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه