تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز ثبت‌نام از داوطلبان مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده در بسیج سازندگی مازندران/ ارسال روزانه کمک‌های مردمی مازندران به غرب کشور

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: داوطلبان مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده اعم از نیروهای کار، فنی، بنا، معمار، جوشکار و تاسیسات‌کار با مراجعه به بسیج سازندگی شهرستان‌ها برای اعزام به غرب کشور ثبت‌نام کنند.

به گزارش سیمرغ ما، سردار محمدحسین بابایی در گفت‌وگو با بلاغ با تسلیت حادثه غم‌بار زلزله غرب کشور، اظهار کرد: سپاه پاسداران و نیروهای بسیج در همان ساعات ابتدایی پس از زلزله در مناطق حادثه‌دیده برای امدادرسانی حضور یافتند.

 

وی با اشاره به اقدامات سپاه کربلا استان مازندران برای خدمت‌رسانی به حادثه‌دیدگان غرب کشور، افزود: تاکنون بیش از ۴۰ هزار بطری آب معدنی، ۲ هزار تخته فرش و چندین هزار قوطی کنسرو از کمک‌های مردمی توسط رده‌های بسیج در شهرستان‌های مازندران جمع‌آوری شده است و روزانه پس از بارگیری توسط ماشین‌های سنگین به مناطق زلزله‌زده ارسال می‌شود.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه در حال سازماندهی گروه‌های جهادی برای آغاز بازسازی منازل مردم در غرب کشور هستیم، تصریح کرد: پس از آماده شدن شرایط منطقه و اتمام آوربرداری، اعزام‌ها آغاز می‌شود.

 

این مسئول ادامه داد: داوطلبان مشارکت در بازسازی مناطق زلزله‌زده اعم از نیروهای کار، فنی، بنا، معمار، جوشکار، تاسیسات‌کار و … با مراجعه به بسیج سازندگی شهرستان‌ها برای اعزام به غرب کشور ثبت‌نام کنند.

 

بابایی در پایان خاطرنشان کرد: مقرر شد خانم‌های فعال در لشکر مردمی پشتیبانی مقاومت اسلامی حضرت زینب(س) که تاکنون کمک‌های شایانی برای جبهه مقاومت در سوریه داشته‌اند، طی روزهای آینده کمک‌های مورد نیاز مناطق زلزله‌زده را جمع‌آوری کنند تا توسط سپاه کربلا به غرب کشور اعزام شود.

ارسال دیدگاه