تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارتباط با کتاب عامل شکوفایی استعداد نسل جوان

امام‌جمعه سیمرغ گفت: امروز نسل جوان جامعه باید باهدف مشخص ارتباط خوبی با کتاب و کتاب‌خوانی را در جهت شکوفایی استعداد و توانایی خود برقرار کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه شهرستان سیمرغ در حاشیه افتتاح این نمایشگاه طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان نمایشگاه، اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم فرهنگ مطالعه کتاب و کتاب‌خوانی را گسترش دهیم.

 

وی افزود: امروز نسل جوان جامعه باید باهدف مشخص ارتباط خوبی با کتاب و کتاب‌خوانی را در جهت شکوفایی استعداد و توانایی خود برقرار کند.

 

*‌ آغاز به کار نمایشگاه بزرگ کتاب در سیمرغ

 

صادق زارعی در مراسم افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در سیمرغ، اظهار کرد: بیست و پنجمین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی جمهوری اسلامی ایران از ۲۰ آبان در سراسر کشور آغاز و تا ۲۶ آبان ماه ادامه دارد.

 

وی افزود: با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی، آموزش‌وپرورش و سایر دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌های مختلف فرهنگی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه را در دستور کار قراردادیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه سومین روز هفته کتاب و کتاب‌خوانی با عنوان کتاب و جامعه دانشگاهی نام‌گذاری شده، تصریح کرد: افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی امروز برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: نمایشگاه کتاب شهرستان سیمرغ از امروز آغاز به کار می‌کنم و به مدت دو هفته تا پنجم آذرماه به کار خود ادامه می‌دهد.

 

زارعی بابیان اینکه علاقه‌مندان به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند از این نمایشگاه استفاده کنند، اظهار کرد: کتاب‌های موجود در نمایشگاه با تخفیف ۴۰ درصدی به علاقه‌مندان واگذار می‌شود.

ارسال دیدگاه