تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استکبارستیزی ریشه در اعتقادات ما دارد

امام‌جمعه سیمرغ گفت: استکبارستیزی ریشه در اعتقادات ما دارد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی که به‌عنوان سخنران مراسم ۱۳ آبان در شهرستان سیمرغ بود، اظهار کرد: استکبارستیزی ریشه در اعتقادات ما دارد.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه امروز آمریکا بر مبنای خوی استکباری خود تحمل جمهوری اسلامی و حضورش در جهان و منطقه را ندارد، تصریح کرد: امروز باید فریب استکبار جهانی برای ایجاد سلطه را باید شناسایی کنیم.وی افزود: کفر و ایمان در برابر هم قرار نمی‌گیرند و ایمان تحمل کفر را نخواهد کرد کما اینکه کفر تحمل ایمان را نخواهد داشت.

 

وی ادامه داد: استکبار جهانی از قدرت خدا غافل است درحالی‌که از زمان آغاز انقلاب شعار آحاد جامعه خصوصاً دانش‌آموزان در میدان مبارزه مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بود.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه این مبارزه ادامه پیدا کرد و قریب به چهار دهه مردم در حفظ شعارهای خود مقاومت کردند، اظهار کرد: امروز در دو عرصه سیاسی و علمی در حال مبارزه هستیم.

 

وی افزود: این روزها شاهد حضور پرشور آحاد مختلف مردم در پیاده‌روی اربعین هستیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه امام حسین (ع) دفتر مبارزه را گشود و خواهرش حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) جلد دوم این دفتر را تدوین کردند، تصریح کرد: جلد سوم این دفتر توسط یاران اباعبدالله الحسین (ع) در دوران و عرصه‌های مختلف در حال تدوین است تا فرج امام عصر (عج) ادامه دارد.

ارسال دیدگاه