تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ثبت‌نام متقاضیان طرح ساماندهی مشاغل خانگی در سیمرغ اجرایی می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ گفت: متقاضیان طرح ساماندهی مشاغل خانگی با مراجعه به سایت www.mashaghelkhaneghi.ir یا www.irimsa.ir و تکمیل پرسشنامه می‌توانند در این طرح ثبت‌نام نمایند.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: متقاضیان طرح ساماندهی مشاغل خانگی با مراجعه به سایت www.mashaghelkhaneghi.ir یا www.irimsa.ir و تکمیل پرسشنامه می‌توانند در این طرح ثبت‌نام نمایند.

 

وی افزود: طرح‌های پیشنهادی در مهلت زمانی مشخص توسط دستگاه‌های اجرای ذی‌ربط بررسی و در صورت تأیید مجوز فعالیت توسط وزارت کار و امور اجتماعی صادر خواهد شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه متقاضیان در مرحله پایانی برای اخذ تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی خواهند شد، تصریح کرد: داشتن حداقل ۲۰ سال سن، کارت پایان خدمت، اقامت در محل اجرای طرح، ارائه گواهی آموزش و مهارت در رشته آموزشی، مهارت در رشته موردنظر، مدیریت برای اداره کسب‌وکار از شرایط عمومی این طرح است.

 

وی ادامه داد: مشاغل و کسب‌وکار خانگی در حوزه فرهنگ و هنر شامل پژوهشگری، نشریات مکتوب، هنرهای نمایشی، نویسندگی، طراحی و دوخت، هنرهای حجمی، بازی‌های رایانه‌ای، طراحی نرم‌افزار، تدوینگری، ترجمه کتاب و مقاله و مد لباس است.

ارسال دیدگاه