تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۹:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری سارق خودرو در سیمرغ

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مأموران با بررسی و استعلام از مرکز دریافتند، این خودرو دارای سابقه سرقت از شهرستان‌های هم‌جوار بوده و راننده آن سارق است برای متوقف کردن خودرو دستور ایست صادر کردند، گفت: راننده خودرو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزوده و اقدام به فرار کرد.

به گزارش سیمرغ ما، سرگرد محمد راعی خناری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از کشف یک خودرو سرقتی و دستگیری سارق توسط مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد روز گذشته حین گشت زنی در حوالی یکی از روستاهای حومه شهرستان به یک دستگاه خودرو سواری پراید که با چراغ خاموش در حال تردد بود، مظنون شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مأموران با بررسی و استعلام از مرکز دریافتند، این خودرو دارای سابقه سرقت از شهرستان‌های هم‌جوار بوده و راننده آن سارق است برای متوقف کردن خودرو دستور ایست صادر کردند، تصریح کرد: راننده خودرو با مشاهده مأموران بر سرعت خودرو افزوده و اقدام به فرار کرد.

 

وی ادامه داد: مأموران با عکس‌العمل سریع و غافلگیرانه پس از چند دقیقه تعقیب و مراقبت موفق شدند، خودروی موردنظر را متوقف و سارق خودرو را دستگیر کنند.

 

راعی در پایان گفت: متهم به سرقت در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه ارتکابی اقرار کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار وثیقه ۷۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شد.

ارسال دیدگاه