تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آئین استقبال از جهان‌پهلوان سیمرغی برگزار می‌شود

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ از برگزاری آئین استقبال از پهلوان سیدجعفر قاسمی، قهرمان طلایی کشتی ساحلی جهان در شهرستان سیمرغ خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سامان قربانیان، در گفتگو با خبرنگار ما، از برگزاری آئین استقبال از پهلوان سیدجعفر قاسمی، قهرمان طلایی کشتی ساحلی جهان در شهرستان سیمرغ خبر داد.

 

وی با ابراز خرسندی از کسب این مقام توسط جهان‌پهلوان سیمرغی افزود: این برنامه ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه از میدان شهید کشوری تا فرمانداری و سپس به روستای نجارکلای قدیم برگزار می‌گردد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان سیمرغ در پایان گفت: حضور و تشویق این ورزشکار توسط مردم شهرستان موجب می‌شود تا جوانان ما در سایر میادین نیز حضور مؤثرتری داشته باشند و دیگر جوانان به‌ویژه علاقه‌مندان به ورزش باانگیزه خوب وارد ورزش و رقابت‌های ورزشی شوند.

 

بر اساس برنامه کمیته استقبال ادای احترام به شهدای قهرمان سیمرغ در میدان شهید کشوری، حضور در فرمانداری شهرستان سیمرغ، گل‌افشانی از سوی اهالی شریف شهرستان، حضور بر مزار شهدای شهرستان و مادر والامقام شهیدان کشوری و استقبال اهالی شریف نجارکلا قدیم در مزار شهدای سرافراز از برنامه‌های آیین استقبال است.

 

قابل‌ذکر است جهان‌پهلوان سید جعفر قاسمی در مسابقات قهرمانی کشتی ساحلی جهان که از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ مهرماه در کشور ترکیه در حال برگزاری است موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و صاحب گردن‌آویز طلا گردید.

ارسال دیدگاه