تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ساخته‌شدن پنج واحد مسکن مددجویان در سیمرغ

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ گفت: پنج واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان سیمرغ ساخته شد.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌مراد نصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: پنج واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان سیمرغ ساخته شد.

 

وی افزود: ساخت این مسکن‌ها با هزینه‌ای به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان از سال گذشته آغاز شد که هزینه آن با کمک بلاعوض کمیته امداد و مشارکت خیران همچنین آورده خود مددجو ساخته و تحویل داده شد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ بابیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) تأمین مسکن مددجویی است، تصریح کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری یک واحد مسکن مددجویی به ارزش ۵۰ میلیون تومان خریداری شد.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده مقرر شد ۶ واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی با کمک بلاعوض کمیته امداد، مشارکت خیریان و آورده مددجو با همکاری بسیج سازندگی سپاه ساخته شود.

 

نصوری با اشاره به اینکه از دیگر برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیمرغ طی ۶ ماه نخست امسال تعمیر؛ تکمیل و بازسازی ۱۱ واحد مسکن مددجویی بود، اظهار کرد: برای ارائه این خدمات در مرحله نخست ۱۹ میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: ۱۴ خانوار از مددجویان کمیته امداد شهرستان سیمرغ نیازمند مسکن هستند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ در پایان گفت: مردم خیر و نواندیش می‌توانند با شماره‌گیری #۵*۳*۰۱۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه و واردکردن مبلغ موردنظر خود، با این نهاد در تأمین مسکن مددجویان مشارکت کنند.

ارسال دیدگاه