تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیامک گسترده سازمان خصوصی‌سازی/سهامداران عدالت برای واریز پول تا آخر مهر فرصت دارند

بر اساس پیامک جدید سازمان خصوصی سازی مهلت واریز نقدی وجه تسویه مانده ارزش سهام عدالت تمدید شد و صاحبان سهام عدالت، برای واریز رقمی نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان تا پایان مهر فرصت دارند.

به گزارش سیمرغ ما به نقل از تسنیم، سازمان خصوصی سازی در پیامکی جدید به صاحبان سهام عدالت اعلام کرد، مهلت واریز نقدی جهت تسویه مانده ارزش سهام عدالت تا پایان مهر ماه تمدید شد.

 

سازمان خصوصی‌سازی در حالی مهلت واریز مابه‌التفاوت سهام عدالت ر ابرای رسیدن به سقف یک میلیون تومانی تمدید کرد که معاون اول رئیس‌جمهوری در جلسه روز دوشنبه گذشته شورای عالی اصل ۴۴ پیشنهاد برای تمدید مهلت واریزی مابه‌التفاوت برای تکمیل سقف یک میلیون‌تومانی سهام عدالت را داد که این موضوع از سوی رئیس سازمان خصوصی‌سازی تصویب شد. بر این اساس، سازمان خصوصی‌سازی مهلت ۶ ماهه‌ای را برای تکمیل مابه‌التفاوت سهم دارندگان سهام عدالت تعیین کرده بود که این مدت در پایان شهریور ماه سال جاری به اتمام رسید.

 

گفتنی است، تنها دو دهک پایینی جامعه تمامی یک میلیون تومان سهام عدالت را داشته و مابقی حدود ۵۳۰ هزار تومان دارایی از محل این سهم داشته و باید در صورت تمایل برای دریافت سود کاملی که حدود ۱۵۰ هزار تومان برآورد شده، مابقی این رقم یعنی ۴۷۰ هزار تومان را پرداخت کنند.

 

به این ترتیب این مهلت تکمیل و واریز ۴۷۰ هزار تومان، تا پایان شهریور ماه بود که بنا به درخواست اسحاق جهانگیری، این مهلت یک ماه دیگر نیز تمدید شد.

 

درپی تماس های مکرر مردم با خبرگزاری تسنیم در خصوص این خبر، تاکید می شود، واریز نقدی وجه تسویه مانده ارزش سهام عدالت کاملاً اختیاری است و مردم هیچ الزامی برای پرداخت این پول ندارند.

ارسال دیدگاه