تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم در تشییع پیکر شهید حججی طوفان عظیمی به‌پا کردند/ ملت ایران مقابل دشمنان زانو نمی‌زنند

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مردم در تشییع پیکر این شهید طوفان عظیمی به پا کردند و شهادت شهید حججی انرژی مثبت در بین مردم تزریق کرد، گفت: شاهکار مهم اسلام قرار دادن روح شهادت‌طلبی در بین مردم است و ملت ایران مقابل دشمنان زانو نمی‌زنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی عصر امروز در حسینیه شیخ سلمان معلمی این شهرستان اظهار کرد: امروز سلاح برنده دشمنان تهدید انسان‌ها به مرگ بوده و هر ملتی که از مرگ هراس نداشته باشد در مقابل این تهدیدات زانو خم نخواهد زد.

 

وی افزود: اگر امروز باصلابت و قدرت جلوی زورگویی استکبار می‌ایستیم و پاسخ می‌دهیم برخاسته از روحیه شهادت‌طلبی مردم و به‌ویژه جوانان است.

 

وزیر اطلاعات با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد زنده نگه‌داشتن یاد شهدا، ادامه داد: قطعاً یاد شهدا فرهنگ شهادت را در جامعه زنده نگه خواهد داشت و استحکام درخت تنومند انقلاب و آسیب‌ناپذیری آن را موجب می‌شود.

 

علوی به شهادت مظلومانه شهید محسن حججی به دست تکفیری‌ها اشاره و عنوان کرد: مردم در تشییع پیکر این شهید طوفان عظیمی به پا کردند و شهادت شهید حججی انرژی مثبت در بین مردم تزریق کرد.

 

وی با بیان اینکه در جامعه‌ای که روح شهادت جاری است هرگز غبار ذلت بر چهره مردم نخواهد نشست، اضافه کرد: وقتی‌که ملت این‌طور از شهید خود استقبال می‌کنند هرگز در مقابل تهدیدات دشمنان زانو نمی‌زنند.

 

وزیر اطلاعات شاهکار مهم اسلام را روح شهادت‌طلبی در بین مردم دانست و گفت: مرگ پایان زندگی و نابودی نخواهد بود بلکه مرحله جدیدی از زندگی و جاودانگی انسان است.

 

این مسؤول با بیان اینکه انسان برای ماندگاری آفریده‌شده است، اظهار کرد: با تصویر ارائه‌شده اسلام در خصوص مرگ دیگر مسلمانان هراسی از این واقعه نخواهند داشت.

 

علوی در پایان با اشاره به اینکه امام راحل فرهنگ شهادت را در کشور نهادینه کردند، گفت: شهدا از ثمره‌های فرهنگ شهادتی بودند که امام راحل به جامعه ایرانی تزریق کرد و این فرهنگ برگرفته از روز عاشورا و امام حسین(ع) و یارانش بوده است.

ارسال دیدگاه