تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۰:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای طرح نذر کتاب به مناسبت بازگشت پیکر مطهر حججی در سیمرغ

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ به اجرای طرح نذر کتاب به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: این شهید زندگی خود را وقف کتاب نمود و قرار است در این طرح کتاب‌هایمان را در اختیار کتاب‌خانه‌ها بگذاریم.

به گزارش سیمرغ ما، مصطفی فضلی‌قادیکلایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس پدیده بی‌نظیر در جمهوری اسلامی است که ویژگی‌های منحصربه‌فردی هم دارد.

 

وی افزود: دفاع مقدس سبب ماندگاری و بقای انقلاب اسلامی و اراده خداوند مانع از تحقق اهداف دشمن شد.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه بسیجیان به صحنه آمدند و امام دستور تشکیل بسیج مستضعفان را داد، تصریح کرد: بسیجیان با نقش‌آفرینی خود معادلات نظامی را تغییر دادند.

 

این مسؤول ادامه داد: امروز برخی عملیات دفاع مقدس و مباحث نظامی در دانشگاه‌های آمریکایی تدریس می‌شود که حاصل تفکر بسیجیان بود.

 

 

فضلی‌قادیکلایی بابیان اینکه خون شهدا حق‌الناس بر گردن ما است و همگی باید جوابگوی خون شهدا باشیم، اظهار کرد: کتابخانه عمومی رکن فرهنگی شهرستان است و امیدواریم از این‌ پس برنامه‌های فرهنگی و جنبی متعددی در مناسبت‌های مختلف در طول سال انجام پذیرد.

 

وی افزود: برگزاری نمایشگاه پوستر و کتاب دفاع مقدس، قصه‌گویی برای کودکان، عصر خاطره و شعر، فضاسازی محرم و هفته دفاع مقدس، مسابقه پیامکی شهید و شهادت و… از جمله برنامه‌های فرهنگی متعددی است که طی این هفته در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ اجرا شد.

 

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ به اجرای طرح نذر کتاب به مناسبت بازگشت پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی به میهن اسلامی اشاره کرد و افزود: این شهید زندگی خود را وقف کتاب نمود و قرار است در این طرح کتاب‌هایمان را در اختیار کتاب‌خانه‌ها بگذاریم.

 

وی گفت: این طرح در هفته دفاع مقدس ادامه دارد و شهروندان می‌توانند کتاب‌های خوانده‌شده خود را به کتابخانه عمومی برای استفاده دیگران اهدا کنند.

 

به گزارش سیمرغ ما، طرح نذر کتاب با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تحویل کتاب روزهای جمعه در مصلی نماز جمعه و طی روزهای عادی با مراجعه به کتابخانه شهید کشوری کیاکلا اقدام نمایند.

ارسال دیدگاه