تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختصاص بیش از هفت درصد اعتبارات شهرستان به آموزش و پرورش

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از هفت درصد اعتبارات را در اختیار آموزش‌وپرورش قراردادیم که رقم قابل‌توجهی است، گفت: آنچه امروز شاهد هستیم برازنده قشر فرهنگی و دانش‌آموز نیست.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان دخترانه شهابی، ضمن تسلیت ایام ماه محرم، اظهار کرد: دغدغه و نگرانی ما در بحث آموزش‌وپرورش در حوزه آموزش است که در پیام وزیر محترم و مطالب رئیس اداره آموزش‌وپرورش هم مشاهده می‌شد.

 

وی افزود: مدیران در این مسیر با برنامه‌ریزی حرکت کنند.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از هفت درصد اعتبارات را در اختیار آموزش‌وپرورش قراردادیم که رقم قابل‌توجهی است، تصریح کرد: آنچه امروز شاهد هستیم برازنده قشر فرهنگی و دانش‌آموز نیست.

 

وی ادامه داد: کارنامه قبولی کنکوری‌ها مورد تأیید نیست و راضی نیستیم.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه مدیر مدرسه باید رهبری و برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد، تأکید کرد: مدیری می‌خواهیم که با برنامه باشد و بتواند به سیاست‌هایی که در برنامه بنیادین پرداخته‌شده بپردازد.

 

وی افزود: سند تحولی با ساختارهای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی آموزش‌وپرورش شهرستان تهیه شود.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه تمام تلاش را در جهت ارتقا کیفی دانش آموزان خواهیم کرد، اظهار کرد: اقدام مؤثری که بهره‌وری در مدیریت بود موردتوجه ریاست محترم قرار گرفت و در راستای اجرای سیاست‌های کیفی در حال تلاش هستند.

 

وی در ادامه داد به موضوع حضور معلمان توانمند و شایسته در شهرستان اشاره کرد و گفت: تأکید می‌کنم در این راستا تلاش و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام گیرد و هیچ ضعف و توجیهی را در این زمینه نمی‌پذیرم.

 

حبیب‌نژاد در پایان گفت: امیدوارم با برنامه‌ریزی‌های درستی که آموزش‌وپرورش دارد کارنامه قبولی کنکوری‌ها و نمره قبولی از میانگین نمره استان هم بیشتر باشد.

ارسال دیدگاه