تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور مستحکم ایران تغییردهنده معادلات سیاسی است/فرزندان انقلاب از ایمان پیروی می‌کنند

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه چه در شرق و چه در غرب، جمهوری اسلامی ایران حرفی برای گفتن دارد، گفت: حضور مستحکم در همه عرصه‌ها تن استکبار را به لرزه می‌اندازد و معادلات سیاسی را تغییر می‌دهد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد بعد از ظهر امروز در جمع نیروهای نظامی و انتظامی که در مجموعه سپاه سیمرغ برگزار شد ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر امام و شهدا همچنین تسلیت ایام ماه محرم، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری اوج افتخار ملت ایران است.

 

وی افزود: نگاهی که حاکمان دنیا و اعضای اتاق جنگ نظام سلطه به جنگ داشتند با نگاهی که رزمندگان ایثارگر ما داشتیم کاملاً متفاوت بود.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه نگاه صرف علمی به جنگ را همواره از اعضای اتاق جنگ نظام سلطه را در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم، تصریح کرد: دشمن ماشین‌های جنگی بسیاری داشت اما نتوانست خواسته‌های خود را اعمال کند و تئوریسین‌ها و طراحان عملیات‌های جنگی نتوانستند در برابر گروه شهید چمران مقاومت کنند.

 

این مسؤول ادامه داد: رزمندگان دفاع مقدس توانستند مقابل ماشین‌های جنگی حزب بعث مقابله کنند و رشادت‌هایی که توسط فرزندان این نظام اجرا شد در هیچ کتابی نوشته‌نشده است.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه افتخار ما ایستادگی در مقابل دکترین جنگی استکبار جهانی و عقب راندن دنیا است، اظهار کرد: به دشمن فهماندیم که فرزندان انقلاب اسلامی از راهبری پیروی می‌کنند که برگرفته از ایمان است.

 

وی افزود: فرزندان رشید اسلام با ایثارگری و روحیه انقلابی توانستند در مقابل ماشین‌های تا دندان‌مسلح حزب بعث و نیروهای نظامی ایستادگی کنند.

 

فرماندار سیمرغ با اعلام اینکه همه بلوک غرب در برابر اراده راسخ سربازان انقلاب سر تعظیم فرود آوردند و اعتراف کردند، تصریح کرد: نیروهای نظامی کشور با اراده و روحیه انقلابی در برابر همه تئوریسین‌های غربی توانستند قد علم کنند.

 

این مسؤول ادامه داد: امروزه ما به داشتن نیروهای توانمند و زیر پرچم ولایت‌فقیه افتخار می‌کنیم.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه چه در شرق و چه در غرب، جمهوری اسلامی ایران حرفی برای گفتن دارد، تأکید کرد: حضور مستحکم در همه عرصه‌ها تن استکبار را به لرزه می‌اندازد و معادلات سیاسی را تغییر می‌دهد.

 

وی افزود: یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس‌جمهور آمریکا که برازنده خود و دولتش است نشانگر عزم استوار و راسخ شما و وحشتی که نظام استکبار از شما دارد است.

 

فرماندار سیمرغ در پایان گفت: امنیت، رفاه و آسایشی که برخوردار هستیم را مدیون زحمات و ایثارگری همه نظامیان هستیم.

ارسال دیدگاه