تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی به‌منزله تجدیدعهد با آرمان‌ها است/ حضور شما مشت محکمی بر دهان ترامپ است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ گفت: اجتماع عاشورایان و همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی به‌منزله تجدیدعهد با آرمان‌های سید و سالار شهیدان و ارزش‌های متعالی اسلام و انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در مراسم معنوی «شیرخوارگان حسینی» که در مصلی نماز جمعه شهرستان سیمرغ برگزار شد ضمن تسلیت ایام‌الله سوگواری امام حسین (ع) و اصحاب عاشورای ایشان و گرامی داشت ایام‌الله دفاع مقدس، اظهار کرد: اجتماع عاشورایان و همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی به‌منزله تجدیدعهد با آرمان‌های سید و سالار شهیدان و ارزش‌های متعالی اسلام و انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی افزود: جمع باشکوه امروز رزمایش اقتدار شما مادران و خواهران غیرتمند ایران اسلامی است که حضور هر یک از شما و فرزندان عزیزتان نشانه صلابت، عظمت و اقتدار باشکوه انقلاب اسلامی ایران است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه حضور هر یک از شما در این جمع به‌مثابه یک موشک در قلب استکبار جهانی است، تصریح کرد: حضور شمارا قدر می‌دانیم و تشکر می‌کنیم و امیدواریم خداوند متعال به همه ما و فرزندان شما که آینده‌ساز ایران اسلامی هستند توفیق دهد همانند شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی ادامه دهند راه سیدالشهدا باشند.

 

وی ادامه داد: شهید محسن حججی شهید دوران‌ساز انقلاب اسلامی ایران با سر دادن در راه انقلاب اسلامی خارج از خاک جمهوری اسلامی ایران، نشان داد مکتب حسینی، فاطمی، زینبی، نبوی، علوی و مکتب مهدوی همچنان وفادار و رهرو دارد.

 

برمر بابیان اینکه شهید حججی با سر دادن در مقابل جبهه کفر و تکفیر افول تکفیری‌ها و اتاق فرمان تروریست‌ها یعنی آمریکای جنایت‌کار را برای ما تضمین کرد، تأکید کرد: همه ما به شهدا، امام شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم مدیون هستیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستا سیمرغ با بیان اینکه صحبت‌های توهین‌آمیز جاهلانه رئیس‌جمهور آمریکا را شنیدید، تصریح کرد: رئیس‌جمهور آمریکا وقیحانه به مردم ما توهین کرد و حضور امروز شما مشت محکمی بر دهان یاوه‌گو این شخص شد.

 

وی ادامه داد: فرزندانی که امروز در آغوش گرفتید هرکدام باید یک مدافع انقلاب و اسلام باشند و این وظیفه من و شماست.

 

برمر با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران برای عبور از هشت سال جنگی که به ما تحمیل شد ۲۰۰ هزار شهید، ۶۰۰ هزار جانباز و هفت هزار مفقودالاثر داد، تأکید کرد: این یعنی هفت هزار پدر، مادر، برادر، خواهر، همسر و فرزند اگر در قید حیات باشند همچنان بعد از ۳۰ سال از جنگ چشم‌به‌راه برگشت پلاک و استخوانی از عزیزان خود هستند.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی درراه مبارزه با مواد مخدر طی ۴۰ سال گذشته چهار هزار شهید و ۱۲ هزار جانباز تقدیم کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ با بیان اینکه طی چند سال گذشته برای در نطفه خفه کردن زباله‌هایی به نام داعش، مدافعان حرم از مرزهای آبی و خاکی خارج‌شده و به جبهه‌های مقاومت اسلامی رفتند تا جلوی تکفیری‌ها را بگیرند که کوچه‌پس‌کوچه‌های سیمرغ کوچه و پس‌کوچه‌های سوریه نشود، اظهار کرد: امروز سوریه به جرم مسلمانی تبدیل به حمام خون شده است.

ارسال دیدگاه