تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مرکز رشد سیمرغ میزبان اردوی ملی ایران مرز پرگهر+ عکس

گروه معارف: به همت جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه مازندران اردوی ملی ایران مرزپرگهر ۲۸ شهریورماه با بازدید دانشجویان دانشگاه مازندران از مرکز رشد شهرستان سیمرغ برگزار شد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از ایکنا، به همت دانشگاه مازندران و جهاد دانشگاهی استان روز گذشته ۲۸ شهریورماه اردوی ایران مرزپرگهر با شرکت دانشجویان دانشگاه مازندران و بازدید از مرکز رشد شهرستان سیمرغ برگزار شد.

 

سیده زینب تقوی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران در آغاز حرکت این اردو در دانشگاه مازندران با اشاره به اهمیت این اردو در بسط فکری دانشجویان گفت: آشنایی دانشجویان از ابتدای تحصیلات با وضعیت صنعت کشور و آگاهی از نیازمندی‌های صنایع در فناوری‌های مختلف ضروری است.

 

وی افزود: مرکز ایران مرز پرگهر جهاد دانشگاهی اقدامی برای ارتقای خودباوری ملی و تقویت احساس «ما می توانیم» است.

 

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی مازندران اظهارکرد: ما تلاش می‌کنیم با برگزاری چندین اردو در داخل و خارج از استان ذهن دانشجویان را با مسائل فنی صنعت امروز کشور حساس کرده تا در ارتقای صنعت کشور بیندیشند.

 

به گزارش ایکنا اتوبوس ویژه دانشجویان مرز پرگوهر صبح دیروز از ساعت ۹ از دانشگاه مازندران به قصد مرکز رشد سیمرغ حرکت کرد و دانشجویان ساعتی بعد با استقبال مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان سیمرغ قرار گرفتند.

 

پس از پذیرایی رضا خسروی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان سیمرغ گفت: تبدیل دانش به فناوری هدف دانشکده علمی کاربردی است.

 

وی افزود: این مرکز با مراکز رشد دیگر متفاوت است و با دانشجو در سود و ضرر طرح شریک می شوند.

 

خسروی اظهار کرد: نگاه این مرکز تولیدی است و به تبدیل ایده دانشجویان به محصول شتاب دهنده بوده و در بازار یابی نیز حامی دانشجویان است.

 

در ادامه دانشجویان از سایت صنایع دریایی، هوایی و صنایع هنری و … بازدید کرده و با دانش کاربردی علوم مختلف آشنا شدند.

 

عکاس: علی پاداشی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه