تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۹:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راه‌اندازی سرویس پست کشاورزی در سیمرغ

رئیس اداره پست سیمرغ گفت: اداره پست این شهرستان با راه‌اندازی سرویس پست کشاورزی اقدام به ارسال محصولات کشاورزی بخصوص برنج، به همه نقاط کشور کرده است.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌رضا کاکویی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: اداره پست این شهرستان با راه‌اندازی سرویس پست کشاورزی اقدام به ارسال محصولات کشاورزی بخصوص برنج، به همه نقاط کشور کرده است.

 

وی افزود: این سرویس ویژه باقیمت کیلویی ۴۰۰ تومان برای تحویل در اداره پست مقصد و کیلویی ۵۰۰ تومان برای تحویل به آدرس گیرنده است.

 

رئیس اداره پست سیمرغ با اشاره به اینکه برای این سرویس هیچ محدودیت وزنی وجود ندارد، تصریح کرد: شهروندانی که قصد استفاده از آن رادارند می‌توانند جهت راهنمایی و هماهنگی همه‌روزه در ساعات اداری با شماره ۴۲۳۵۲۳۶۰ تماس بگیرند.

 

*‌ انجام ثبت‌نام اولیه کارت ملی هوشمند در روستاهای سیمرغ

 

وی در ادامه به انجام ثبت‌نام کارت ملی هوشمند در روستاهای سیمرغ اشاره کرد و گفت: جهت رفاه حال روستائیان و با همکاری دهیاری‌های سطح شهرستان، تیم سیار اداره پست سیمرغ به روستاها اعزام و اقدام به ثبت‌نام اولیه کارت ملی هوشمند می‌کند.

 

کاکویی بابیان اینکه تاکنون استقبال مردمی خوبی از این طرح‌شده است، اظهار کرد: این اقدام کاهش هزینه مردم و همچنین کاهش خطرات جاده‌ای را به همراه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه