تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشارکت ۱۸ ملیونی حامیان و خیران شهرستان سیمرغ

حامیان و خیران شهرستان سیمرغ ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان ۴ ماه نخست امسال به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمیته امداد کمک کردند.

به گزارش سیمرغ ما، علیمراد نصوری مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ با بیان اینکه حامیان و خیران با این نهاد در خدمت رسانی مطلوب به مددجویان مشارکت دارند، گفت:کمک‌های حامیان در ۴ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۵ درصد رشد داشت.

 

وی با بیان اینکه این حامیان به صورت نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمک می‌کنند، افزود: ۵۵ نفر از ایتام و فرزندان محسنین در این شهرستان از حمایت مادی ومعنوی ۲۸۵ نفر از حامیان نیکوکار بهره‌مند هستند.

 

نصوری گفت: حامیان در بخش‌های درمان، معیشت و تحصیلی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمک می‌کنند.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ با بیان اینکه ۷ نفر از ایتام تحت حمایت این نهاد، از طرح آتیه بهره‌مند هستند، افزود: طرح آتیه با هدف تدبیر و تامین آینده ایتام تحت حمایت، طراحی شده است.

 

وی گفت: پرداخت بیمه آتیه با جلب رضایت حامیان طرح اکرام ایتام و نیز جذب حامیان و خیران جدیدی که تمایل به همکاری در این زمینه را دارند، اجرا می‌شود.

 

نصوری با قدردانی از همراهی مردم نیکوکار سیمرغ برای توانمند سازی محرومان ونیازمندان، گفت: ۵۷۲ خانوار در این شهرستان زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مستمر این نهاد بهرمند هستند.

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه