تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۳:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اقدامات انجام‌شده مرکز مخابرات شهید کشوری کیاکلا در سه ماه گذشته

مسئول مرکز مخابرات کیاکلا: کلیه پیگیری‌ها و امورات اداری و اجرایی این مراکز در مرکز کیاکلا انجام می‌گردد، لذا جهت اطلاع‌رسانی به مشترکین، گزارش عملکرد و پیگیری‌های صورت گرفته در زمان سه‌ماهه خرداد، تیر و مردادماه جاری به شرح زیر اعلام می‌گردد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی علی نژاد، کارشناس و مسئول مرکز مخابرات شهید کشوری کیاکلا طی گفتگویی بیان کرد: پنج مرکز مخابرات روستایی رکن کلاً، سنگتاب، دیوکلا، شیرخوارکلا، دوک و ذیلت از مجموعه مراکز مدیریت مخابرات شهرستان قائم‌شهر و سیمرغ، زیر نظر مرکز مخابرات شهید کشوری کیاکلا می‌باشند و حدوداً ۱۰ هزار مشترک دارند.

 

وی افزود: کلیه پیگیری‌ها و امورات اداری و اجرایی این مراکز در مرکز کیاکلا انجام می‌گردد، لذا جهت اطلاع‌رسانی به مشترکین، گزارش عملکرد و پیگیری‌های صورت گرفته در زمان سه‌ماهه خرداد، تیر و مردادماه جاری به شرح زیر اعلام می‌گردد.

 

۱- افزایش پهنای باند

مرکز کیاکلا از ۹۸ مگابایت به ۲۹۰ مگابایت

مرکز رکن کلاً از ۲ مگابایت به ۵۰ مگابایت

مرکز سنگتاب از ۵۰ مگابایت به ۶۶ مگابایت

مرکز دیوکلا از ۲۰ مگابایت به ۱۰۰ مگابایت

 

۲- رفع خرابی‌های کابل

با توجه به اینکه در فصل زمستان به دلیل بالا بودن سطح آب زیرزمینی و حساسیت کابل‌های مخابراتی به رطوبت، امکان رفع خرابی کابل‌های زیرزمینی نبود، لذا با شناسایی کابل‌های معیوب و برنامه‌ریزی دقیق، در سه‌ماهه گذشته نسبت به رفع خرابی کابل اقدام گردید.

 

۳- تعویض کابل‌های معیوب روستای پائین دسته

 

۴- توسعه‌بخشی از شبکه کابلی مرکز کیاکلا

 

۵- راه‌اندازی سیستم ارسال پیامکی صورت‌حساب تلفن ثابت

 

۶- ترمیم شبکه کابل زمینی روستای تنبلا

 

۷- تغییر مسیر و خارج نمودن فیبر نوری ارتباط مرکز شیرخوارکلا از حریم خصوصی مشترکین

 

۸- تجهیز و تعویض باطری‌های کافوهای نوری روستاهای تالارها، مری، موسی کلاً، نجارکلا قدیم و ملاکلا جهت جلوگیری از قطع ارتباط مشترکین در زمان قطع برق

 

۹- ترمیم کابل‌های زمینی روستای موسی کلاً و قجرتپه

 

۱۰- تقویت و تعویض آنتن و دستگاه BTS همراه اول مرکز سنگتاب

 

ارسال دیدگاه