تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازسازی هفت واحد مسکن مددجویی در سیمرغ

مدیر کمیته امداد شهرستان سیمرغ گفت: هفت واحد مسکن مددجویی در این شهرستان با هزینه‌ای به ارزش ۱۲۴ میلیون ریال در چهار ماه نخست امسال تعمیر و بازسازی‌شده است.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌مراد نصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد تأمین مسکن برای مددجویان است و بر همین اساس هفت واحد مسکن مددجویی در این شهرستان با هزینه‌ای به ارزش ۱۲۴ میلیون ریال در چهار ماه نخست امسال تعمیر و بازسازی‌شده است.

 

وی افزود: چهار واحد مسکن مددجویی در مناطق محروم روستاها و دو واحد مسکن شهری در سال جاری با مشارکت خیران و بسیج سازندگی در شهرستان سیمرغ ساخته خواهد شد.

 

مدیر کمیته امداد شهرستان سیمرغ بابیان اینکه تأمین مسکن مناسب برای مددجویان از اقدامات کمیته امداد در کمک به نیازمندان است، تصریح کرد: ۲۳ واحد مسکن مددجویی در سال جاری بازسازی و تعمیر می‌شود.

 

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ واحد مسکن روستایی با کمک بلاعوض به ارزش ۶۳۰ میلیون ریال برای مددجویان ساخته‌شده است.

 

نصوری با اشاره به اینکه تعمیر و بازسازی کلی و جزئی و فضاهای جانبی (سرویس، حمام و آشپزخانه) برای ۴۶ واحد به ارزش ۸، ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به‌صورت کمک بلاعوض برای خانواده تحت حمایت در این شهرستان انجام‌شده است، اظهار کرد: خریداری یک واحد مسکن شهری و ساخت یک واحد مسکن به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات کمیته امداد در بخش عمران برای مددجویان تحت حمایت در شهرستان سیمرغ بوده است.

 

وی در پایان گفت: در شهرستان سیمرغ ۵۷۲ خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

 

ارسال دیدگاه