تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشنواره شهید رجایی در سیمرغ برگزار شد

در آخرین روز از هفته دولت همایش گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و هفته دولت (جشنواره شهید رجایی) در مسجد جامع کیاکلا برگزار و از مدیران و کارکنان نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش سیمرغ ما، در آخرین روز از هفته دولت همایش گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و هفته دولت (جشنواره شهید رجایی) در مسجد جامع کیاکلا برگزار و از مدیران و کارکنان نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

 

شعبان‌علی رستمی مدیر اداره آموزش‌وپرورش سیمرغ در آیین برگزاری این همایش ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگوی مناسب برای مدیران ما هستند.

 

دبیر اجرایی جشنواره شهید رجایی سیمرغ ضمن قرائت بیانات امام راحل در خصوص شهیدان رجایی و باهنر، گفت: راه و روش بزرگان نظام سرلوحه کار ما قرار گیرد.

 

*زیرساخت‌های ضعیفی در سیمرغ داریم

 

امام‌جمعه سیمرغ در ادامه این برنامه ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: موفقیت هر نهادی در نظام جمهوری اسلامی ایران موفقیت دولت و نظام است.

 

وی افزود: با حضور معاون رئیس‌جمهور در شهرستان قدم‌های خوبی برای شهرستان برداشته شد.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های ضعیفی در سیمرغ داریم، تصریح کرد: کارهای زیادی در این خصوص باید انجام شود.

 

وی در ادامه به شهید حججی اشاره کرد و گفت: ما شهید حججی را نمی‌شناختیم، الان هم نمی‌شناسیم یک‌بار مقدمات شهادتش موج ایجاد کرد و این بار هم انتقال پیکرش موج ایجاد می‌کند.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه بعد از جریان بنی‌صدر خیلی‌ها به دنبال ایجاد حاشیه بودند و تلاش می‌کردند کشور را ناامن کنند، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر به قلب این حوادث زدند و از هیچ سرزنشی نترسیدند.

 

وی افزود: برای ایجاد و حفظ انقلاب خون‌های فراوانی داده‌شده است.

 

یوسفی در پایان گفت: با مردم مهربان باشید چراکه مردم برای این نظام هستند.

 

*امیدواریم اقدامات انجام‌شده رضایت شهروندان را داشته باشد

 

فرماندار سیمرغ در ادامه این همایش، ضمت تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: امیدواریم اقدامات انجام‌شده توانسته باشد رضایت شهروندان و اقشار جامعه را در پی داشته باشد.

 

وی افزود: هفته دولت فرصت خوبی است که اقدامات مسؤولین به سمع و نظر مردم شهرستان برسد و ضمن قدردانی از زحمات همه مدیران دستگاه‌های اجرایی اعلام می‌کنم خادمین به ملت توانستند با تلاش، کوشش و برنامه‌ریزی اقدامات مؤثری را فراهم کنند.

 

مجتبی حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه شخصیت برجسته‌ای وارد شهرستان شد و همه عزیزان تمام‌قد پای‌کار حاضر شدند، تصریح کرد: برای حفظ آبروی شهرستان و ایجاد انگیزه این اقدام انجام و سیمرغ پایلوت افتتاح پروژه‌های کشاورزی مازندران شد.

 

وی ادامه داد: طی این هفته تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان تمام‌قد پای‌کار بودند که از همه دستگاه‌ها اجرایی سپاسگزارم.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه امروز از برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی تجلیل می‌شود، اظهار کرد: این افراد بر اساس شاخص‌هایی که مدنظر ما بود به‌عنوان مدیر نمونه انتخاب شدند.

 

وی در پایان گفت: معیارهای مدیر نمونه مشخص است و سعی کنید آن معیارها را تقویت کنید.

 

به گزارش سیمرغ ما، در پایان این برنامه از جمعی از مدیران و کارکنان ادارات شهرستان سیمرغ تجلیل به عمل آمد.

 

ارسال دیدگاه