تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم توسعه واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سنگتاب سیمرغ

فرماندار سیمرغ گفت: امسال بنا داریم علاوه بر تثبیت، توسعه واحدها را در شهرک صنعتی سنگتاب سیمرغ داشته باشیم.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد سه‌شنبه‌شب در آیین افتتاح شرکت صنایع کاغذسازی حریر در شهرک صنعتی سنگتاب سیمرغ با تبریک هفته دولت ضمن تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطر همه شهدا به‌ویژه شهدای دولت، اظهار کرد: در فاز نخست این پروژه ۴۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۱۰۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم مشغول به کار شدند که در راستای انتظارات ما است.

 

وی با بیان اینکه این بحث در شهرستان سیمرغ ضرورت داشت و نیازمندی شهرستان بود، تصریح کرد: توسعه فازهای بعدی را داشته باشیم و مجموعه ما هم تمام‌قد پای‌کار هستیم.

 

 

فرماندار سیمرغ ادامه داد: دغدغه و نگرانی ما از بدو ورود به شهرستان مسئله بیکاری، اشتغال و تولید بود و سیاست‌های ما هم برای حفظ شرایط موجود بود.

 

این مسؤول با اشاره به اینکه در سال گذشته توانستیم از محل وام‌هایی که دولت در اختیار صاحبان صنایع گذاشت ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در اختیار صنایع قرار دهیم، تأکید کرد: در سال جاری هم بنا داریم در راستای بحث توسعه اشتغال و تولید این اتفاق در سطح شهرستان رخ دهد.

 

حبیب‌نژاد افزود: نمام واحدهایی که در ناحیه صنعتی فعال هستند در کارگروهی با کمک همه نهادها تثبیت موقعیت جزو اهداف ما در سال گذشته بود و در سال جاری هم بنا داریم علاوه بر تثبیت، توسعه واحدها را داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه سازمان‌های مرتبط تمام‌قد پای‌کار هستند تا بتوانیم میزان اشتغال و تولید را بالا ببریم، گفت: انتظارمان این است که صاحبان صنایع پای‌کار باشند و نیازهای خود را اعلام کنند.

ارسال دیدگاه