تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد ۶۷ شغل طی سال گذشته در سیمرغ

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سیمرغ گفت: در بحث اشتغال سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کردیم که حدود ۶۷ نفر در شهرستان مشغول به فعالیت شدند.

به گزارش سیمرغ ما، علی‌مراد نصوری در آیین افتتاح و بهره‌برداری خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) که با اعتبارات کمیته امداد و خیرین، توسط بسیج سازندگی احداث شد،، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) با محوریت توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش فعالیت‌هایی خاص دارد که دو برنامه ویژه در سال جاری مسکن مددجویان و اشتغال است.

 

وی افزود: امیدواریم بتوانیم تا سه سال آینده خانواده بودن مسکن در شهرستان نداشته باشیم و در حوزه اشتغال هم با عنایتی که دولت محترم دارند نیازمند فاقد اشتغال نداشته باشیم.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سیمرغ با بیان اینکه در سال ۹۵ در بحث احداث، خرید، بهسازی مسکن روستایی، تعمیر و تکمیل مسکن بیش از ۱۴۴ میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: یکی از بحث‌های مهم کمیته امداد توانمندسازی از طریق اشتغال است که درمجموع از ابتدا ۵۳۳ طرح در رشته‌های دامداری، کشاورزی، باغداری، صنعتی، صنفی و تجهیزات کشاورزی ایجاد کردیم.

 

نصوری در پایان گفت: در بحث اشتغال سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کردیم که حدود ۶۷ نفر در شهرستان مشغول به فعالیت شدند.

ارسال دیدگاه