تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرعت عمل و کیفیت اصلی‌ترین راهبرد محرومیت‌زدایی بسیج است

فرمانده سپاه سیمرغ گفت: سرعت عمل، کیفیت و کاهش هزینه اصلی‌ترین راهبرد محرومیت‌زدایی پروژه‌های بسیج سازندگی محسوب می‌گردد.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در آیین افتتاح و بهره‌برداری خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) که با اعتبارات کمیته امداد و خیرین، توسط بسیج سازندگی احداث شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای هفته دولت و تبریک این هفته، اظهار کرد: مسؤولیت در نظام اسلامی بستری برای خدمت‌رسانی به‌ویژه به نیازمندان و محرومان است.

 

وی به بیان روایتی از شهادت سردار شوشتری (از سرداران و فرماندهان شهید سپاه پاسداران) اشاره کرد و افزود: ایشان چند سال گذشته در حین مأموریت محرومیت‌زدایی و احداث بیمارستان صحرایی با امکانات سپاه در شرق کشور ترور و به شهادت رسیدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه شهید شوشتری هم‌زمان با انجام مأموریت محرومیت‌زدایی با مأموریت مقابله با تحرکات گروه‌های تروریستی هم مواجه بودند، تأکید کرد: برای دشمن وارد نشدن ما به حوزه فقرزدایی بسیار مهم است چراکه آمریکا به دنبال القای ناکارآمدی نظام و نهادهای برآمده از نظام است تا به خیال باطل خود دوباره برگردد.

 

این مسؤول افزود: ارکان نظام به‌ویژه سپاه که خود را سرباز ولایت و خادم مردم می‌داند محرومیت‌زدایی را بخشی از پازل تأمین امنیت و وظایف خود می‌داند.

 

برمر با بیان اینکه سپاه پاسداران توفیق پیدا کرد تا با همراهی کمیته امداد و دیگر مسؤولان محلی لبخندی را با ساخت سرپناهی بر لبان خانواده‌ای زحمتکش نشاند، تصریح کرد: احساس آرامش آنان را احساس امنیت می‌دانیم.

 

وی ادامه داد: سرعت عمل، کیفیت و کاهش هزینه اصلی‌ترین راهبرد محرومیت‌زدایی پروژه‌های بسیج سازندگی محسوب می‌گردد.

 

برمر در ادامه صحبت‌های خود خبر از افتتاح دوخانه مددجوی دیگر که به اتمام رسیده داد و گفت: در مناسبت‌های پیش رو خصوصاً هفته دفاع مقدس آیین افتتاح این پروژه‌ها و کلنگ‌زنی پروژه‌های دیگر را خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه