تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۲:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز عملیات اجرایی روکش آسفالت محور سیمرغ به بهنمیر

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قائم‌شهر و سیمرغ گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت محور سیمرغ به بهنمیر به طول ۷ کیلومتر و با ۱۸ میلیارد ریال اعتبار انجام می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، سجاد رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: عملیات اجرایی روکش آسفالت محور سیمرغ به بهنمیر به طول هفت کیلومتر و با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال انجام می‌شود.

 

وی افزود: پیمانکار این پروژه انتخاب و کار اجرایی آن از هفته آینده آغاز می‌شود که طی مدت سه ماه به اتمام می‌رسد.

 

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قائم‌شهر و سیمرغ با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح بالا بردن ضریب ایمنی این محور است، تصریح کرد: این محور با توجه به دوخطه بودن راه ارتباطی به شهر ساحلی بابلسر بوده که تردد زیادی در این محور صورت می‌گردد.

 

وی ادامه داد: به دلیل کم‌عرض بودن جاده هر هفته شاهد چندین مورد تصادف در این جاده بوده‌ایم که بسیاری از تصادفات برای فرار از دست‌انداز و چاله‌های جاده اتفاق می‌افتاد.

 

رحیمی با اشاره به اینکه با تدابیر اتخاذ شده و پیگیری‌های انجام‌شده این پروژه به مرحله اجرا رسید، اظهار کرد: این موضوع خبر خوشی برای شهرستان است چراکه با اجرای این پروژه بخش اعظمی از تصادفات این محور کاهش پیدا می‌کند.

 

به گزارش سیمرغ ما، عملیات اجرایی تعریض محور سیمرغ به بهنمیر از هفته دولت سال گذشته آغاز شده که با به اتمام رسیدن آن شاهد تردد سهل و کاهش بسیار زیاد تصادفات در این محور خواهیم بود.

ارسال دیدگاه