تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شاهد تحول اساسی در زمینه توزیع برق سیمرغ بودیم

فرماندار سیمرغ گفت: از نگاه ویژه شرکت توزیع برق استان به سیمرغ سپاسگزارم چراکه شاهد تحول اساسی درزمینه توزیع برق بودیم که رضایتمندی مردم شهرستان را هم در پی داشته است.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در حاشیه افتتاح پروژه‌های امور توزیع برق سیمرغ، اظهار کرد: از نگاه ویژه شرکت توزیع برق استان به سیمرغ سپاسگزارم چراکه شاهد تحول اساسی درزمینه توزیع برق بودیم که رضایتمندی مردم شهرستان را هم در پی داشته است.

 

وی افزود: سیمرغ شهرستان تازه تأسیس است و انتظار داریم به جهت عدم برخورداری از زیرساخت‌های لازم است برای منابع اعتباری تقویت شویم.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه یکی از مباحث مطرح‌شده در جلسات کمیته برنامه‌ریزی تقویت دستگاه‌های زیرساختی بود، تأکید کرد: در سال جاری ۷۰ درصد اعتبارات به سمت دستگاه‌های زیرساختی هدایت شد.

 

وی ادامه داد: برای عدم نگاه کارشناسی به برخی پروژه‌ها دولت هزینه اضافی را برای انتقال تیرهای برق درون زمین‌های کشاورزی صرف کرده است که رضایت‌مندی عموم را در این زمینه شاهد هستیم.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه مردم انتظاراتی از ما دارند، اظهار کرد: انتظار ما از شرکت توزیع توجه ویژه به شهرستان است چراکه برای شبکه‌های فرسوده فقیر هستیم.

 

وی افزود: هنوز هم در برخی روستاهای شهرستان تیرهای چوبی داریم که این خوب نیست و در این خصوص اعتبارات ویژه در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه