تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم سیمرغ باید مطالبه‌گر باشند

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه حضور مردم در شهرستان و شهر کم‌رنگ است، گفت: باید تدبیری اندیشیده شود تا مردم ما هم مطالبه‌گر باشند و هم حضور پیدا کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در دیدار با اعضای شورای اداری سیمرغ به مناسبت هفته دولت ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر و اندرزگو، اظهار کرد: افرادی مثل شهید اندرزگو سرمایه این انقلاب و نظام بوده‌اند.

 

وی افزود: با توجه به فضای تند جهانی که علیه ایران اسلامی و ارزش‌های اسلامی و ایران حاکم است عبور از این مسیر بسیار سخت بود و است و آرزوی موفقیت برای ریاست جمهور داریم چراکه امروز موفقیت دولت، موفقیت ملت است.

 

امام‌ جمعه سیمرغ ضمن تشکر از اعضای شورای شهر دوره چهارم، تصریح کرد: شهرستان ما به‌گونه‌ای است که باید هدف‌گذاری مشخصی داشته باشد و با تصمیم آنی نمی‌شود کار کرد.

 

این مسؤول ادامه داد: هدف‌گذاری شهرستان مشخص باشد که به کجا می‌رویم.

 

یوسفی با بیان اینکه اقدامات دولت در شهرستان اطلاع‌رسانی شود، اظهار کرد: برخی می‌خواهد مسئله‌ای را عنوان کنند که این نظام نداشت اما درگذشته داشتیم.

 

وی افزود: امروز برای استفاده کردن در امور مختلف وسعت پیدا کردیم اما برخی به دنبال سیاه‌نمایی هستند و اگر این گزارش‌ها عنوان شود امیدواری برای مردم می‌شود.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه حضور مردم در شهرستان و شهر کم‌رنگ است، اظهار کرد: باید تدبیری اندیشیده شود تا مردم ما هم مطالبه‌گر باشند و هم حضور پیدا کنند.

 

ارسال دیدگاه