تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیروزی پرگل گل‌گهر سیرجان مقابل یاران هادی نوروزی مازندران

دیدار مرحله دوم جام حذفی بین ۲ تیم یاران هادی نوروزی مازندران و گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه ۵ هزار نفری شهدای سیمرغ به مصاف هم رفتند که این بازی با به ثمر رسیدن ۹ گل پایان یافت.

به گزارش سیمرغ ما، عصر روز جمعه دیدار مرحله دوم جام حذفی بین دو تیم یاران هادی نوروزی مازندران و گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه ۵ هزار نفری شهدای سیمرغ به مصاف هم رفتند که با به ثمر رسیدن ۹ گل پایان یافت.

 

محمد نوری، علی‌اکبر آقابزرگ‌نژاد، عارف عزیزی، سینا نوری، سعید یوسفی، محمد نوری، احمد محسنی، حسین پهلوان، عباس حاجی‌زاده، مهرداد جعفرنیا و سیدامیر طاهری ۱۱ نفر ترکیب اصلی تیم یاران هادی نوروزی مازندران را تشکیل می‌دادند.

 

 

گل‌گهر نیمه اول بازی را طوفانی آغاز کرد که محسن طرهانی موفق شد در دقیقه ۱۱ دروازه تیم یاران هادی نوروزی را باز کند. همچنین سعید رازانی، حامد زمانی، سیدعلیرضا ابراهیمی، میلاد احمدی‌مجد، علی شهسواری‌پور، امین پورعلی، حسام پورهاشم، حسن شوشتری، محسن طرهانی، علی قربانخانی، و محمدامین حاجی‌زاده ترکیب اصلی تیم گل‌گهر سیرجان را تشکیل می‌داند.

 

 

گل زنی گل‌گهر سیرجان ادامه داشت و محمدامین حاجی‌زاده دقیقه ۱۳ و ۱۷ گل دوم و سوم گل‌گهر را وارد دروازه نوری کرد.

 

محسن طهرانی در این بازی هتریک کرد و با گل زنی در دقایق ۲۶، ۳۴ و ۲+۴۵ تیم گل‌گهر سیرجان را در نیمه اول با پیروزی پرگل وارد رختکن کرد.

 

در نیمه اول این بازی که با نتیجه ۶ بر صفر به پایان رسید تیم یاران هادی نوروزی موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه گل‌گهر سیرجان ایجاد کردند که با بدشانسی این موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد.

 

نیمه دوم بازی توپ و میدان در اختیار تیم یاران هادی نوروزی قرار داشت و سعید یوسفی در دقیقه ۴۷ و احمد محسنی در دقیقه ۴۸ دروازه گل‌گهر را باز کردند اما این خوشی ادامه نداشت و در دقیقه ۵۰ حسن شوشتری گل هفتم گل‌گهر را به ثمر رساند و این بازی با نتیجه هفت بر دو به پایان رسید.

 

 

البته دو تیم موقعیت‌های بسیار خطرناک دیگری را هم ایجاد کردند و چند شوت هم به تیر دروازه‌ها برخورد کرد و گل نشد.

 

 

ارسال دیدگاه