تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت در هفته دولت

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی هماهنگی لازم برای حضور مدیران استانی را در شهرستان داشته و به فرمانداری اعلام کنند، گفت: نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت همانند سال گذشته در شهرستان برگزار و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی تمام‌قد پای‌کار حضورداشته باشند.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی طبق سنوات گذشته پروژه‌های در دست افتتاح و اجرا را اعلام کنند.

 

وی افزود: برنامه‌های اعلام‌شده توسط دفتر فنی فرمانداری در قالب جدول تدوین و ابلاغ خواهد شد که به‌عنوان محور کار قرار در هفته دولت قرار می‌گیرد.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی هماهنگی لازم برای حضور مدیران استانی را در شهرستان داشته و به فرمانداری اعلام کنند، تصریح کرد: نمایشگاه دستاوردهای هفته دولت همانند سال گذشته در شهرستان برگزار و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی تمام‌قد پای‌کار حضورداشته باشند.

 

وی ادامه داد: روابط عمومی ادارات حتماً اخبار دستگاه‌ها را منعکس و نشر داده همچنین اطلاعات لازم از عملکرد دولت را در اختیار روابط عمومی فرمانداری قرار دهند.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه کارمندان نمونه توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی معرفی شوند تا در برنامه‌ای از زحمات کارمندان تقدیر شود، اظهار کرد: برشورهایی از اقدامات دستگاه‌های اجرایی تهیه و توزیع شود چراکه هفته دولت فرصت خوبی است و باید آن را مغتنم شمرد.

ارسال دیدگاه