تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راهیان نور تامین کننده امنیت فرهنگی و سیاسی است/اعزام دو اتوبوس به راهیان نور غرب و شمال غرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با بیان اینکه راهیان نور مأموریتی است که نقش بسیار سازنده‌ای به لحاظ فرهنگی، معرفتی و اعتقادی در مساجد، مدارس، منازل و زائران اعزامی دارد، گفت: این سفرها می‌تواند به تأمین امنیت فرهنگی، سیاسی، اعتقادی و فرهنگی حوزه‌های سرزمینی در شهرستان کمک کند.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور این شهرستان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا به‌ویژه شهید محسن حججی، اظهار کرد: این شهید بزرگوار بسیار بی‌رحمانه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید و غم بزرگی را بر دل امت شهیدپرور و مردم خود ایران اسلامی بر جای گذاشت.

 

وی در ادامه با قرائت پیام سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به مناسبت شهادت محسن حججی، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم و خانواده این شهدا تصمیم خود را گرفتند و به ما درس صبر، استقامت و مقاومت آموختند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با اشاره به اینکه مأموریت راهیان نور تقریباً در دو مقطع از سال انجام می‌شود، تصریح کرد: راهیان نور جنوب کشور با توجه به شرایط اقلیمی عمدتاً در اسفند و فروردین‌ماه اتفاق می‌افتد که سال گذشته با همکاری و پشتیبانی اعضای ستاد و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت چهار اتوبوس از شهرستان سیمرغ به این مناطق اعزام شدند.

 

وی افزود: راهیان نور غرب و شمال غرب کشور هم با توجه به شرایط اقلیمی معمولاً در تیر، مرداد و شهریورماه اتفاق می‌افتد که اعزام دو اتوبوس از شهرستان سیمرغ برای جبهه غرب و شمال غرب در نظر گرفته‌ شده است.

 

برمر با بیان اینکه راهیان نور مأموریتی است که نقش بسیار سازنده‌ای به لحاظ فرهنگی، معرفتی و اعتقادی در مساجد، مدارس، منازل و زائران اعزامی دارد، گفت: این سفرها می‌تواند به تأمین امنیت فرهنگی، سیاسی، اعتقادی و فرهنگی حوزه‌های سرزمینی در شهرستان کمک کند.

ارسال دیدگاه