تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نگاه به راهیان نور باید جوان‌گرایانه باشد

فرماندار سیمرغ گفت: نگاه ما به اردوهای راهیان نور باید جوان‌گرایانه و قشر باشد و افرادی که برای نخستین‌بار این سفر معنوی را تجربه می‌کنند اعزام کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای راهیان نور این شهرستان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا به‌ویژه شهید محسن حججی، اظهار کرد: شهادت این شهید بزرگوار دل همه مصلحان دنیا را به درد آورد.

 

وی گفت: قطعاً انتقام خون این شهید و همه شهدا را خواهیم گرفت و جشن پیروزی رزمندگان اسلام را در اقصی نقاط دنیا برگزار می‌کنیم.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه راهیان نور انتقال‌دهنده فداکاری‌ها، ایثارگری‌ها و شجاعت‌های سربازان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود، تصریح کرد: این فداکاری‌ها نسب به نسل در حال انتقال است و بهترین نوع انتقال هم اردوهای‌ راهیان نور بوده است.

 

این مسؤول افزود: به جهت زنده نگه‌داشتن اهداف انقلاب و این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها حرکت بسیار قشنگی بعد از هشت سال دفاع مقدس آغاز شد که انتقال‌دهنده مباحث فرهنگی است.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها و نهادها کمک کنند و تمام‌قد پای‌کار باشند، اظهار کرد: راهیان نور یک حرکت فرهنگی است و حال که دوستان سپاه زحمت این مأموریت را می‌کشند وظیفه همه ما مشارکت تمام قدر این موضوع است.

 

وی ادامه داد: انتظار ما زنده نگه‌داشتن و پاسداشت همه ایثارگری‌های رزمندگان اسلام است.

 

فرماندار سیمرغ گفت: نگاه ما به اردوهای راهیان نور باید جوان گرایانه و قشر باشد و افرادی که برای اولین بار این سفر معنوی را تجربه می‌کنند اعزام کنیم.

ارسال دیدگاه