تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد ارتباط دوسویه بین مدیران ادارات و خبرنگاران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ گفت: تلاش می‌شود ارتباط دوسویه خوبی بین مدیران ادارات، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران ایجاد کنیم و برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان داشته باشیم.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در مراسم روز خبرنگار شهرستان سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای فرهنگ عمومی کشور ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی در مزار شریف افغانستان به دست تروریست‌های طالبان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

 

وی افزود: امسال برای نخستین‌بار برنامه‌های خوبی برای هفته تجلیل از خبرنگاران شهرستان سیمرغ برنامه‌ریزی‌شده بود که با همراهی فرماندار و مدیران شهرستانی توانستیم این برنامه‌ها را در سطح شهرستان اجرایی کنیم.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با بیان اینکه دیدار با امام‌ جمعه شهرستان، غبارروبی گلزار شهدا، تجدید میثاق با ولایت و رهبری، شرکت در نماز جمعه و برگزاری تور رسانه‌ای بازدید از ناحیه صنعتی سنگتاب از برنامه‌های هفته خبرنگار شهرستان سیمرغ بود، تصریح کرد: افتتاح دفتر کانون بسیج رسانه سیمرغ و برگزاری آیین نکوداشت و تجلیل از خبرنگاران سیمرغ از دیگر برنامه‌های هفته خبرنگار در سیمرغ است.

 

وی ادامه داد: ۱۷ مرداد روز خبرنگار هم آیین تجلیل از خبرنگاران استانی در مجتمع نمک‌آبرود چالوس برگزار می‌شود که عزیزان خبرنگار برای این مراسم اعزام می‌شوند.

 

زارعی با اشاره به اینکه برای نخستین‌بار در هفته تجلیل از خبرنگاران برنامه‌های خوبی تدارک دیده شد، اظهار کرد: انتظار داریم تعامل و همکاری خوبی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی و اصحاب رسانه و خبرنگاران صورت گیرد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با بیان اینکه سه فاکتور مهمی که خبرنگاران در عرصه خبر باید به آن توجه کنند سرعت، دقت و صحبت است، تصریح کرد: خبر ایده‌آل خبری است که درست، روشن، جامع و بیان‌کننده مطلب اصلی رخداد باشد.

 

وی ادامه داد: تلاش می‌شود ارتباط دوسویه خوبی بین مدیران ادارات، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خبرنگاران ایجاد کنیم و برنامه‌های خوبی در سطح شهرستان داشته باشیم.

ارسال دیدگاه