تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت دوازدهم برنامه ریزی های خود را برای رسیدن به ثبات اقتصادی صرف کند

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس با اشاره به وجود سه طیف سیاسی در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه غالب نمایندگان مجلس شورای اسلامی مثبت و در مسیر کمک به دولت دوازدهم برای گذر از چالش ها است.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان افزود: این دیدگاه و نگاه مثبت نمایندگان شورای اسلامی می تواند اعضای کابینه دولت دوازدهم را در مسیر انجام وظایف در چهار سال آینده یاری بکند.

 

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه رهبری به عنوان عالی ترین مقام در قانون اساسی کشورمان به شمار می رود، ادامه داد: همدلی و همراهی دولت ها با رهبری، به عنوان رکن اساسی نظام بسیار مهم است.

 

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نگاه رهبری برای کشور و مشکلات مردم را نگاه دلسوزانه خواند، گفت: این تعامل میان دولت به عنوان برنامه ریز و مجری امور با رهبری باید وجود داشته باشد.

 

ارتباط میان رهبری و ریاست جمهوری ضروری است

 

وی ارتباط و تعامل ریاست جمهوری با رهبری را امر ضروری و اساسی دانست و افزود: خوشبختانه این نگاه و دیدگاه در آقای روحانی رئیس دولت دوازدهم وجود دارد.

 

به گفته رضیان نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز ارتباط و اعتماد سازی را از ریاست جمهوری مطالبه می کنند.

 

وی گفت: نشست اخیر فرماندهان سپاه و ریاست جمهوری تلاشی است که باعث خوشحالی و خرسندی بسیاری از دلسوزان کشور شده است.

 

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زمان روی کار آمدن دولت یازدهم همراه با چالش ها و مسائل جدی بود، ادامه داد: تحریم ها، مشکلات اقتصادی، عدم صادرات و تامین منابع از جمله این چالش ها بود.

 

وی از فضای سال ۹۲ به عنوان فضای شکننده و ناامیدکننده یاد کرد و افزود: اما آقای روحانی و دولتش در آنزمان توانست از این مشکلات گذر بکند.

 

برجام دستاورد مهم در کارنامه فعالیت دولت یازدهم

 

رضیان برجام را دستاورد خوب و مهم در کارنامه فعالیت دولت یازدهم دانست و ادامه داد : با وجود خوب بودن این کار اما هر کار مهمی با یکسری نقاط ضعف همراه است.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار داشت: در چهار سال آینده ، دولت دوازدهم باید برنامه ریزی های خود را برای رسیدن به نقطه پایدار و ثبات اقتصادی صرف بکند.

 

رضیان نمره عملکرد دولت یازدهم را مثبت و خوب اعلام کرد و افزود: اما این نمره مثبت به معنای خوب بودن دولت در تمام بخش ها نیست.

 

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت یازدهم در بحث مدیریت برخی وزارتخانه ها عملکرد خوبی ندارد و نیز باید نگاه به بخش خصوصی اصلاح شود.

خانه ملت

ارسال دیدگاه