تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اختصاص ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به سیمرغ

فرماندار سیمرغ گفت: مجموع اعتبارات تخصیصی به شهرستان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به شهرستان اختصاص پیدا کرد که توزیع شد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد پنج‌شنبه‌شب در جلسه شورای اداری این شهرستان، ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های ما در شهرستان وضعیت اشتغال و تولید بود که از این حیث باید از زحمات اعضای کارگروه اشتغال قدردانی کنم.

 

وی افزود: ناحیه صنعتی سنگتاب مشکلات عدیده‌ای داشت که با مباحثی که مطرح شد انتظار داریم تا قبل از جلسه شورای اداری آینده موضوعات عملیاتی شود و گزارشی هم در این خصوص داشته باشیم.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه همه دستگاه‌ها پروژه‌های قابل‌افتتاح و کلنگ‌زنی هفته دولت را اعلام کنند، تصریح کرد: برخی پروژه‌های در حال انجام قابلیت افتتاح در هفته دولت را دارد و تنها نیاز به افزایش سرعت دارد که مدیران دستگاه‌های اجرایی پای‌کار باشند.

 

این مسؤول ادامه داد: مجموع اعتبارات تخصیصی به شهرستان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به شهرستان اختصاص پیدا کرد که توزیع شد.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه این انتظار می‌رود که در بحث معادله موافقت‌نامه مدیران دستگاه‌های اجرایی پیگیری‌های لازم را داشته باشند، تأکید کرد: مدیران در درصد تخصیص اعتبارات پیگیر باشند.

 

وی افزود: با توجه به ضعیف بودن زیرساخت‌های شهرستان در برخی زمینه‌ها به بخشداران و دستگاه‌های متولی دستوری در زمینه آسفالت و آب‌رسانی داده شد و لازم است اقدامات لازم را در مناطقی که اعلام می‌شود عملیاتی کنند.

 

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی صرفه‌جویی لازم در مصرف برق داشته باشند، تصریح کرد: هفته آینده تغییر ساعت کاری را داریم.

 

این مسؤول خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم در زمینه اجرای طرح کارورزی در شهرستان انجام شود.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه با پیگیری‌های انجام‌شده اعتبار ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای خسارت‌دیدگان برف سال گذشته به‌عنوان تسهیلات کم‌بهره در نظر گرفته شد، اظهار کرد: بانک کشاورزی به‌عنوان بانک عامل معرفی‌ شده و با همکاری دستگاه‌های متولی کار در حال انجام است اما لازم است سرعت کار بیشتر شود.

 

وی افزود: نگاه ما جذب تمام و کمال این اعتبارات برای شهرستان است.

 

فرماندار سیمرغ در پایان گفت: ادارات کل آمادگی لازم را برای استقرار ادارات در شهرستان دارند اما درزمینه زمین و ساختمان فقیر هستیم که ساماندهی برخی زمین‌ها در محدوده شهر در دستور کار قرار گرفته و این مشکل رفع شود.

 

ارسال دیدگاه